MAJA SOKOŁOWSKA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA!

W Nowogrodzie Bobrzańskim(25.05.2019) rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów. Świetnie spisała się Maja Sokokołowsja, która zdobyła złoty medal indywidualnie i srebrny w grze podwójnej w kategorii żaczek.

Czytaj więcej...

9 MEDALI NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA SENIORÓW!

Kostrzyn nad Odrą był areną zmagań seniorskich mistrzostw województwa w tenisie stołowym, które stały na dobrym poziomie sportowym pomimo że na ich starcie zabrakło wielu czołowych zawodników.

IMG 6662

Czytaj więcej...

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 MISTRZEM WOJEWÓDZTWA!

W Drzonkowie (13.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Młodzieży Szkolnej(Szkoły Podstawowe, klasy VII, VIII i III Gimnazjum) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym.

ims

Czytaj więcej...

FINAŁY LOM W TENISIE STOŁOWYM - LICEALIADA

W Drzonkowie(11.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Licealiada (Szkoły ponadgimnazjalne)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców.

LICEALIADA

Czytaj więcej...

SP-24 ZIELONA GÓRA NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE!

W Drzonkowie(12.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Dzieci(Szkoły Podstawowe, klasy VI-te i młodsi)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym - . W rywalizacji udział  wzięło 15 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 15 szkół w kategorii chłopców. Zwycięzcy turnieju uzyskali awans na finał ogólnopolski.

Końcowa klasyfikacja: Zobacz zdjęcia...

SP-24

Czytaj więcej...

Kamil Nalepa najlepszy w II GP województwa lubuskiego seniorów.

WTKW Kostrzynie nad Odrą rozegrano II GP województwa lubuskiego seniorów. Zwyciężył Kamil Nalepa i zakwalifikował się na GPP Polski w Zawierciu(14-16.12.2018). Zobacz zdjęcia...

Czytaj więcej...

DWA AWANSE NA GPP MŁODZIKÓW!

W Górkach Noteckich (04.11.2018) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików. Na starcie stanęło blisko 60 uczestników.

Czytaj więcej...

3 AWANSE NA I GRAND PRIX POLSKI!

Za nami I seria Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Młodzików, Kadeów i Juniorów. Do zawodników, którzy mają imienny limit PZTS dołączyło 3 zawodników ZKS-u, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach i dzięki temu uzyskali awans na turniej ogólnopolski.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Województwa Żaków

W dniu 28.04 w Górkach Noteckich zostały rozegrane 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Żaków i Skrzatów.

Czytaj więcej...

XX Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów (wyniki)

W dniu 11.02.2018r. w Kostrzynie n/O zostały rozegrane XX indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego w tenisie stołowym. Zawodnicy ZKS-u przywieźli z tej imprezy worek medali. Poniżej medaliści poszczególnych konkurencji:

Czytaj więcej...

2 AWANSE NA III GPP JUNIORÓW

W miniony weekend, w Drzonkowie (3-4.02.2018) rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Juniorów. W rywalizacji udział wzięło 60 zawodników. Dwóch najlepszych w każdej kategorii uzyskało awans na III Grand Prix Polski Juniorów (Łomża, 23-25.02.2018) i Kadetów (Z.Góra, 23-25.03.2018).

Czytaj więcej...