II MIEJSCE BARBARY JASIŃSKIEJ!

W Górkach Noteckich(29.09.2019) rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków, Żaczek, Skrzatów i Skrzatek. W najmłodszej kategorii dziewcząt(skrzatki) bardzo dobrze spisała się Barbara Jasińska, która zajęła II miejsce. Najlepiej wśród chłopców(żaków) wypadł Leon Żmuda, który wywalczył V miejsce.

Skrzaci

Czytaj więcej...

W DRZONKOWIE RYWALIZOWALI JUNIORZY I MŁODZICY

Przy licznie obsadzonym turnieju przez młodych pingpongistów, w Drzonkowie(22.09.2019) rozegrano I wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorów i młodzików. Bardzo dobrze spisała się nasza zawodniczka Maja Sokołowska, która zwyciężyła w kategorri młodziczek i awansowała na I Grand Prix Polski Młodziczek(Wałbrzych, 5-7.10.2019). Blisko awansu w kategorii juniorów był Filip Krzywniak, który ostatecznie po porażce w finale z Mateuszem Żelengowskim(AZS UZ Z.Góra) zajął II miejsce. Gratulejemy!

SOKOŁOWSKA MAJA

Czytaj więcej...

ŁUKASZ WACHOWIAK ZWYCIĘZCĄ I WTK SENIORÓW!

IMG 1258W Drzonkowie(08.09.2019) rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w Tenisie Stołowym. I miejsce w turnieju i awans na Grand Prix Polski wywalczył zawodnik ZKS-u Łukasz Wachowiak, który w finale pokonał 3:1 Jakuba Masłowskiego(UKS Warta Kostrzyn).

Czytaj więcej...

MAJA SOKOŁOWSKA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA!

W Nowogrodzie Bobrzańskim(25.05.2019) rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów. Świetnie spisała się Maja Sokokołowsja, która zdobyła złoty medal indywidualnie i srebrny w grze podwójnej w kategorii żaczek.

Czytaj więcej...

9 MEDALI NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA SENIORÓW!

Kostrzyn nad Odrą był areną zmagań seniorskich mistrzostw województwa w tenisie stołowym, które stały na dobrym poziomie sportowym pomimo że na ich starcie zabrakło wielu czołowych zawodników.

IMG 6662

Czytaj więcej...

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 MISTRZEM WOJEWÓDZTWA!

W Drzonkowie (13.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Młodzieży Szkolnej(Szkoły Podstawowe, klasy VII, VIII i III Gimnazjum) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym.

ims

Czytaj więcej...

FINAŁY LOM W TENISIE STOŁOWYM - LICEALIADA

W Drzonkowie(11.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Licealiada (Szkoły ponadgimnazjalne)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców.

LICEALIADA

Czytaj więcej...

SP-24 ZIELONA GÓRA NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE!

W Drzonkowie(12.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Dzieci(Szkoły Podstawowe, klasy VI-te i młodsi)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym - . W rywalizacji udział  wzięło 15 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 15 szkół w kategorii chłopców. Zwycięzcy turnieju uzyskali awans na finał ogólnopolski.

Końcowa klasyfikacja: Zobacz zdjęcia...

SP-24

Czytaj więcej...

Kamil Nalepa najlepszy w II GP województwa lubuskiego seniorów.

WTKW Kostrzynie nad Odrą rozegrano II GP województwa lubuskiego seniorów. Zwyciężył Kamil Nalepa i zakwalifikował się na GPP Polski w Zawierciu(14-16.12.2018). Zobacz zdjęcia...

Czytaj więcej...

DWA AWANSE NA GPP MŁODZIKÓW!

W Górkach Noteckich (04.11.2018) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików. Na starcie stanęło blisko 60 uczestników.

Czytaj więcej...

3 AWANSE NA I GRAND PRIX POLSKI!

Za nami I seria Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Młodzików, Kadeów i Juniorów. Do zawodników, którzy mają imienny limit PZTS dołączyło 3 zawodników ZKS-u, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach i dzięki temu uzyskali awans na turniej ogólnopolski.

Czytaj więcej...