II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze(01.06.2019) na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko ponad 100 uczestników z 4 województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

DSC 4739

Wszyscy uczestnicy otrzymali: dyplom, obiad z napojami, lody rożek ufundowane przez firmę NORDIS, a zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-IV  dodatkowo otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe (sprzęt do gry). Dla wszystkich uczestników do dyspozycji był trener ZKS-u, który prowadził warsztaty tenisa stołowego - różne techniki serwisu. Każdy, który przybył na obiekt WOSiR-u tego dnia mógł również pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach i zamku. Więcej zdjęć w galerii na facebooku klubowym ZKS Palmiarnia.

Poniżej najlepsze czwórki w poszczególnych kategoriach:

SKRZATKI:

1. Kulczycka Wanessa (GKS Gorzovia)

2. Grobelna Lena (MUKS Bocian Słońsk)

3. Wieczorek Zuzanna (Polonia Śmigiel)

4. Grobelna Marlena (MUKS Bocian Słońsk)

SKRZACI:

1. Stanowski Dawid (Księginice)

2. Czarnogredzki Wiktor(MUKS Bocian Słońsk)

3. Babiak Filip(Fiber Nowogród)

4. Żmuda Leon(ZKS Palmiarnia)

ŻACZKI:

1. Borowska Julia (Polonia Śmigiel)

2. Przybylska Aleksandra (Polonia Śmigiel)

3. Kucharczyk Oliwia (KS Bocian Słońsk)

4. Jaworska Amelia (KS Bocian Słońsk)

ŻACY:

1. Babiak Oliwier (Fiber Nowogród)

2. Wieczorek Piotr(Polonia Śmigiel)

3. Sikorski Mateusz(Fiber Nowogród Bobrzański)

4. Staniowski Stanisław(Księginice)

MŁODZICZKI:

1. Nowak Katarzyna(Polonia Śmigiel)

2. Świniarska Weronika(Polonia Śmigiel)

3. Trybuła Weronika(Polonia Śmigiel)

4. Sowa Andżelika(Brzeg Dolny)

MŁODZICY:

1. Kusyk Alex(Spartakus Otyń)

2. Buda Kazper(ZKS Palmiarnia)

3. Czarnogredzki Oskar (MUKS Bocian Słońk)

4. Maniewski Adam(Pełcz Gorki Noteckie)

KADETKI:

1. Glińska Zuzanna (Choszczno ZPM)

2. Koryzna Klaudia(MUKS Bocian Słońsk)

3. Kopania Patrycja (Fiber Nowogród)

4.

KADECI:

1. Krzywniak Filip (ZKS Palmiarnia)

2. Gruszka Damian(ZKS Palmiarnia)

3. Franc Igor(ZKS Palmiarnia)

4. Jankowski Patryk(SP-1 Zielona Góra