I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze na hali sportowej CRS rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko 200 uczestników z siedmiu województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

20180601 100841

Wszyscy uczestnicy otrzymali: pamiątkową koszulkę, dyplom, obiad z napojami, darmowy wstęp do Aquaparku, a zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-IV  dodatkowo otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe (sprzęt do gry). Dla wszystkich uczestników do dyspozycji był trener ZKS-u, który prowadził warsztaty tenisa stołowego - różne techniki serwisu. Każdy, który przybył na halę CRS tego dnia mógł również pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach i zamku.

Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonali Radni Miasta Zielona Góra Zbigniew Binek oraz Piotr Barczak, Prezes LOZTS dr Ryszard Kulczycki oraz Prezes PKM Zachód - Os. Mazurskie Łukasz Lisowski, który wraz z firmą Dom i Ogród Kamieniarstwo ufundowali część nagród. Dziękujemy za pomoc przy organizacji Dyrektorowi MOSiR Zielona Góra Robertowi Jagiełowiczowi.

Zdjęcia z zawodów...

 

Poniżej najlepsze czwórki w poszczególnych kategoriach:

SKRZATKI:

1. Ulatowska Anna (Wolavia Wołów)

2. Bazylewska Zuzanna (Polonia Śmigiel)

3. Kulczycka Wanessa (GKS Gorzovia)

4. Przybylska Aleksandra (Polonia Śmigiel)

 

SKRZACI:

1. Szymczak Wojciech (IKTS Noteć Inowrocław)

2. Mucha Mateusz (Spartakus Otyń)

3. Wieczorek Piotr (Polonia Śmigiel)

4. Kopania Piotr (Fiber Nowogród)

 

ŻACZKI:

1. Trybuła Weronika (Polonia Śmigiel)

2. Nowak Katarzyna (Polonia Śmigiel)

3. Parkoła Oliwia (KS Bocian Słońsk)

4. Sokołowska Maja (ZKS Palmiarnia)

 

ŻACY:

1. Śledziński Jakub (Fiber Nowogród)

2. Dybka Bartosz (KS Bocian Słońsk)

3. Kowalski Mateusz (KS Bocian Słońsk)

4. Czarnogredzki Oskar (KS Bocian Słońsk)

 

MŁODZICZKI:

1. Czaja Zuzanna (MRKS Gdańsk)

2. Dąbczak Zuzanna (IKTS Noteć Inowrocław)

3. Jarecka Malwina (Victoria Jelcz-Laskowice)

4. Poźniak Aleksandra (ZKS Palmiarnia)

 

MŁODZICY:

1. Kulczycki Alan (Olimpia-Unia Grudziądz)

2. Łukaszewski Mikołaj (IKTS Noteć Inowrocław)

3. Gościniak Krzysztof (Słowian Mrowino)

4. Krzyżanowski Dominik (KS Bocian Słońsk)

 

KADETKI:

1. Satława Aleksandra (Orlęta Krosnowice)

2. Glińska Zuzanna (Niestowarzyszona ZPM)

3. Krzywiecka Oliwia (UKTS Lubsko)

4. Małek Aleksandra (Polonia Śmigiel)

 

KADECI:

1. Krzywniak Filip (ZKS Palmiarnia)

2. Żelengowski Mateusz (Jofrakuda Świebodzin)

3. Kuźbiński Michał (GKS Gorzovia)

4. Korczak Damian (ZKS Palmiarnia)