II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze(01.06.2019) na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko ponad 100 uczestników z 4 województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

DSC 4739

Czytaj więcej...

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI IMS ROZPOCZĘTY!

Dziś(30.05.2019) na hali tenisowej WOSiR rozpoczął się Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Imprezę uroczyście otworzył Łukasz Porycki - Marszałek Województwa Lubuskiego. Słowo wstępne wygłosił Zbigniew Bermes - Prezes Szkolnego Związku Sportowego "Ziemia Lubuska". Wśród gości otwarcia był również nasz najlepszy tenisista stołowy wszechczasów - Lucjan Błaszczyk. O tytuł Mistrza Polski rywalizować będzie najlepszych w kraju  21 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Wśród faworytów drużyny z Zielonej Góry - SP-24 i GIM-13. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania. Gry finałowe zaplanowano na jutro(31.05.) w godzinach 9.00-12.00.

IMS - LOSOWANIE PO WERYFIKACJI!

W załączniku komplet informacji:

INFORMACJE - MP SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH!

zks-drzonkow-50x50Komplet informacji w załącznikach:

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE!!! (zaproszenie)

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym "Ziemia Lubuska" ma zaszczyt zaprosić na nadchodzące wydarzenia tenisa stołowego, które odbędą się na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

ROZSTAWIENIE - LOSOWANIE SZKOLNYCH MISTRZOSTW POLSKI

Plakat Szkolne MP 2019Już za dwa dni na obiektach WOSIR w Zielonej Górze-Drzonkowie rozpoczną się Szkolne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Poniżej zgłoszone drużyny, ranking oraz losowanie grup. Ostateczna weryfikacja odbędzie się na odprawie technicznej.

Przed nami Licealiada oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zapraszamy!

Serdczenie zapraszamy na Licealiadę oraz Igrzyska Młodzieży Szkolenej, które odbędą się w dniach 28-31 maja. Szczegóły na plakacie oraz załącznikach:

Plakat Szkolne MP 2019

PRZYJACIELE KLUBU

W Drzonkowie odbyło się spotkanie sportowo-integracyjne sympatyków, sponsorów, osób wspierających sekcję tenisa stołowego ZKS. Było krótkie podsumowanie kończącego się sezonu, plany na przyszłość, oglądanie spotkań ligowych Stelmetu Zielona Gora(żużel i koszykówka).

Czytaj więcej...

Spotkanie sportowo-integracyjne "Przyjaciele Klubu"

IMG-7306

ZKS PALMIARNIA WYGRYWA PUCHAR POLSKJ NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM!

IMG-7077W Kostrzynie(24.03.2019) rozegrano Finał Wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn w Tenisie Stołowym. Puchar zdobyła ZKS Palmiarnia w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Maciej Kołodziejczyk i Jakub Jankowski. II miejsce zajęła drużyna ZKS KORNER-NORDIS. III miejsce UKS Warta Kostrzyn, IV-te GKS Gorzovia Gorzów.  Gratulujemy. Nasza drużyna uzyskała awans na szczebel ogólnopolski.

FINAŁ WOJEWÓDZKI MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY - KOMUNIKAT!

zks-drzonkow-50x50W załączniku poniżej prezentujemy komunikat dotyczący XIII FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: