Okolicznościowe

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze na hali sportowej CRS rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko 200 uczestników z siedmiu województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

20180601 100841

Czytaj więcej...

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...

I Młodzieżowy turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...

Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży

Dnia 16 grudnia b.r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze wraz z Zielonogórskim Klubem Sportowym Drzonków zorganizowali "IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży oraz turniej amatorów". Uczestnicy(150) rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017!

zks-drzonkow-50x50ZKS Drzonków wraz z MOSiR Zielona Góra zaprasza dzieci i młodzież na Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika miłą niespodziankę: słodki upominek oraz koszulkę. Dla zwycięzców dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje w komunikacie zawodów. Już teraz dziękujemy za wsparcie organizacji turnieju: Dyrektorowi MOSiR - Panu Robertowi Jagiełowiczowi oraz firmom NORDIS, PGNIG O/Zielona Góra oraz TERRA PLANT.

nordisterra-plant nordis

PAWEŁ SROCZYŃSKI NAGRODZONY PRZEZ MARSZAŁKA

W Lipkach Wielkich (20.10.2017) odbyło się uroczyste podsumowanie Lubuskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2016/2017.

Czytaj więcej...

ZKS dominował na narodowym

W Warszawie (14.10.2017) na stadionie PGE Narodowy odbyła się wielka impreza promocyjna pod nazwą "Pingpongowy Narodowy". W trakcie tego wydarzenia gry pokazowe zagrali Jorgen Persson, Lucjan Błaszczyk, Petr Korbel oraz wielu zawodników z Lotto Superligi tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym

W Częstochowie (08.10.2017) rozegrano Finał Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym. Rywalizowano w jednej kategorii wiekowej (2003 rok i młodsi) dziewczęta i chłopcy osobno. Nasz klub reprezentowało w finale siedmiu zawodników. Najlepiej z nich spisał się Damian Korczak, który zajął III miejsc. Oczko niżej uplasował się Patryk Dziuba, a ósme miejsce zajął Mateusz Zalewski. Zwycięzcą zawodów został Filip Lewszkiewicz (UKS Warta Kostrzyn) Pozostali: Buda Kacper, Danowski Damian, Maciejewski Miłosz, Biszczanin Mikołaj zajęli dalsze miejsca.

22291249 1448262521895124 3896201729590503972 o

Czytaj więcej...

Polsko-Niemieckie Turnieje Tenisa Stołowego 2017

W dniach 31.08-3.09.2017 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyły się zawody pod tytułem Polsko-Niemieckie Turnieje Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło 60 uczestników, 30 po stronie niemieckiej i 30 po stronie polskiej.

DSC 1527

Czytaj więcej...

ZKS wyróżniony przez prezydenta miasta

Miło nam poinformować, że zawodnicy: GRZEGORZ FELKEL i ŁUKASZ WACHOWIAK oraz trenerzy: ANDRZEJ KOPECKi i PAWEŁ SROCZYŃSKI zostali wyróżnieni przez Prezydenta Zielonej Góry za szczególne osiągnięcia sportowe i sportowo-wychowawcze (trenerzy) w 2016 roku.

Czytaj więcej...

Eliminacje wojewódzkie XI Memoriału Andrzeja Grubby

Już 29 marca w hali WOSiR-u w Drzonkowie odbędą się wojewódzkie eliminacje w XI już odsłonie Memoriału Andrzeja Grubby. Pierwsze spotkania rozpoczną się już o godzinie 10:00. Dla miłośników tenisa stołowego czekają zatem nie lada emocje, a więcej szczegółów w znajdą państwo w załączonym komunikacie. 

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (ANDRZEJ GRUBBA - KOMUNIKAT.doc)ANDRZEJ GRUBBA - KOMUNIKAT.doc