ZKS PALMIARNIA WYGRYWA PUCHAR POLSKJ NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM!

IMG-7077W Kostrzynie(24.03.2019) rozegrano Finał Wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn w Tenisie Stołowym. Puchar zdobyła ZKS Palmiarnia w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Maciej Kołodziejczyk i Jakub Jankowski. II miejsce zajęła drużyna ZKS KORNER-NORDIS. III miejsce UKS Warta Kostrzyn, IV-te GKS Gorzovia Gorzów.  Gratulujemy. Nasza drużyna uzyskała awans na szczebel ogólnopolski.

FINAŁ WOJEWÓDZKI MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY - KOMUNIKAT!

zks-drzonkow-50x50W załączniku poniżej prezentujemy komunikat dotyczący XIII FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

II MEMORIAŁ MARCINA BĄKA!

W Kostrzynie w dniach 12-13.01.2019 rozegrano II Memoriał Marcina Bąka. W turnieju udział wzięło 12 zawodników naszego klubu.

Więcej info na: http://www.pzts.pl/aktualnosci/w-kostrzynie-uczcili-pamiec-marcina-baka

Memorial

NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

Tradycyjnie (31.12.2018) w ostatni dzień roku sekcja tenisa stołowego organizuje turniej dla wszystkich chętnych. Dzieci, młodzież, starsi , młodsi, mężczyźni i kobiety grają wszyscy w jednej kategorii open. Choć wszyscy dają z siebie „maksa”, to w tym dniu wynik nie jest najważniejszy. Liczy się to, że można się wspólnie spotkać, poruszać przy stole , aktywnie spędzić czas, kilo zakończyć stary rok.

Noworoczny

Czytaj więcej...

IX GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

Dnia 15 grudnia b.r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze wraz z Zielonogórskim Klubem Sportowym Drzonków zorganizowali "IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży oraz turniej open". Uczestnicy(150) rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Gwiazdkowy

Czytaj więcej...

GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY 2018

Plakat Gwiazdkowy 2018Już 15 grudnia, na hali MOSiR w Zielonej Górze, przy ul. Urszuli 22 rozegrany zostanie IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika słodki upominek, pamiątkową koszulkę, a dla zwycięzców medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej...

I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS

W Luboniu rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. W zawodach udział wzięło 150 uczestników z całego kraju.

sdfgertsfasfrtgsartrweaf

Czytaj więcej...

LUCJAN BŁASZCZYK ZWYCIĘŻA NA PGE NARODOWYM!

Na zakończenie pięknej i długiej kariery Lucjan Błaszczyk pokonał Białorusina Władimira Samsonowa 2:0 w finale turnieju tenisistów stołowych w Warszawie. Zawody odbyły się w ramach drugiej edycji "Pingpongowego PGE Narodowego". Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze na hali sportowej CRS rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko 200 uczestników z siedmiu województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

20180601 100841

Czytaj więcej...

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...

I Młodzieżowy turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...