JUNIORZY ZKS-U STARTOWALI W GRAND PRIX POLSKI!

W dniach 11-13.10. 2019 Gorzów Wielkopolski byl gospodarzem GPP juniorów i juniorek. ZKS na turnieju reprezentowało 7 zawodników. Najlepiej spisali się Jakub Jankowski i Mateusz Zalewski którzy zajeli miejsca w przedziale 5-8.

IMG-2035

II GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW PRZERWANY!

W czasie 2. Grand Prix Polski Weteranów w Zielonej Górze, rozgrywanego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków, doszło do tragedii.

MATEUSZ ZALEWSKI NAJLEPSZY!

Zalewski Mateusz W Krakowie (27-29.09.2019) rozegrano I Grand Prix Polski Kadetów! Zwycięzcą tego turnieju został zawodnik ZKS-u Mateusz Zalewski, który pokonał w finale trenującego na co dzień w Drzonkowie Alana Kulczyckiego(Dojlidy Białystok) 3:2 w setach. Gratulujemy!

GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - KOMUNIKAT!

W załacznikach poniżej przedstawiamy szczególy dotyczące GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW:

PLAKAT A3-1

KAMIL NALEPA DZIEWIĄTY NA GPP SENIORÓW!

NALEPA KAMILW Wałbrzychu(20-22.09.2019) rozegrano I Grand Prix Polski Seniorów. W zawodach startowało siedmiu naszych zawodników. Najlepiej poradzili sobie Kamil Nalepa, który w turnieju głównym wygrał wszystkie gry grupowe i awansował do 1/8, gdzie przegrał z Michałem Bańkoszem 3:4, w siódmym secie 9-11 oraz Łukasz Wachowiak, który zajął 17-te miejsce. Pozostali zawodnicy zakończyli udział w zawodach na piątkowych eliminacjach.

II GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - KOMUNIKAT!

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza do udziału w II Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym - Zielona Góra(Drzonków), 11-13.10.2019r.

GIM-13 WICEMISTRZEM POLSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

W Zielonej Górze-Drzonkowie(29-31.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęło 21 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 18 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

DSC 4458

VII LO MISTRZEM POLSKI!

W dniach Zielonej Górze-Drzonkowie(27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

unnamed 3

4 MEDALE NASZYCH KADETÓW NA OOM!

zks-drzonkow-50x50Na rozegranych w Bilczy(2-5.05.2019) Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych zawodnicy ZKS-u zdobyli 4 medale. Przypomnijmy, że drużyna w składzie: ZALEWSKI MATEUSZ, KRZYWNIAK FILIP, FRANC IGOR, GRUSZKA DAMIAN w pierwszym dniu mistrzostw zdobyła srebrny medal.

ZKS WICEMISTRZEM POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH!

Bez-nazwy-1W finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Bilcza, 03.05.2019) nasza drużyna przegrała z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1. O końcowym wyniku zdecydowała gra podwójna, w której nasza para Mateusz Zalewski/Filip Krzywniak uległa deblowi Bogorii Miłosz Redzimski/Szymon Wiśniewski 2:3, mimo prowadzeniu 2:1 w setach i 9:6 w czwartym secie oraz 2:2 w setach  i prowadzeniu 8:5 w piątym secie.

2 MEDALE ZKS-u NA MP JUNIORÓW!

Na rozgrywanych w Mławie (25-28.04.2019)Mistrzostwach Polski Juniorów w Tenisie Stołowym brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli zawodnicy ZKS-u: Jakub Jankowski i Andrzej Kopecki.