GIM-13 WICEMISTRZEM POLSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

W Zielonej Górze-Drzonkowie(29-31.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęło 21 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 18 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

DSC 4458

Czytaj więcej...

VII LO MISTRZEM POLSKI!

W dniach Zielonej Górze-Drzonkowie(27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

unnamed 3

Czytaj więcej...

4 MEDALE NASZYCH KADETÓW NA OOM!

zks-drzonkow-50x50Na rozegranych w Bilczy(2-5.05.2019) Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych zawodnicy ZKS-u zdobyli 4 medale. Przypomnijmy, że drużyna w składzie: ZALEWSKI MATEUSZ, KRZYWNIAK FILIP, FRANC IGOR, GRUSZKA DAMIAN w pierwszym dniu mistrzostw zdobyła srebrny medal.

Czytaj więcej...

ZKS WICEMISTRZEM POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH!

Bez-nazwy-1W finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Bilcza, 03.05.2019) nasza drużyna przegrała z KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1. O końcowym wyniku zdecydowała gra podwójna, w której nasza para Mateusz Zalewski/Filip Krzywniak uległa deblowi Bogorii Miłosz Redzimski/Szymon Wiśniewski 2:3, mimo prowadzeniu 2:1 w setach i 9:6 w czwartym secie oraz 2:2 w setach  i prowadzeniu 8:5 w piątym secie.

Czytaj więcej...

2 MEDALE ZKS-u NA MP JUNIORÓW!

Na rozgrywanych w Mławie (25-28.04.2019)Mistrzostwach Polski Juniorów w Tenisie Stołowym brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli zawodnicy ZKS-u: Jakub Jankowski i Andrzej Kopecki.

Czytaj więcej...

ZŁOTY MEDAL DEBLA NALEPA-WACHOWIAK!

W kolejnych dniach Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Krośnie(27-31.03.2019) zawodnicy ZKS-u zdobyli kolejny medal. Tym razem w grze podwójnej mężczyzn wywalczyli tytuł MISTRZA POLSKI!

IMG-20190331-WA0003

Czytaj więcej...

BRĄZOWY MEDAL ZKS-u!

af46fece-c003-4aba-b28a-bb39863326c8Na rozgrywanych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym(Krosno,27-31.03.2019) nasza drużyna w składzie NALEPA KAMIL, WACHOWIAK ŁUKASZ, LUBIN HUBERT, pod opieką trenera JÓZEFA JAGIELOWICZA  zdobyła brązowy medal w drużynie.

Czytaj więcej...

VI MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO, VIII FILIPA KRZYWNIAKA NA III GPP KADETÓW!

KRZYWNIAK FILIPZALEWSKI MATEUSZW Białymstoku(15-17.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Kadetów w Tenisie Stołowym. Wśród najlepszych w kraju startowało trzech zawodników ZKS-u oraz trenujący na co dzień w Drzonkowie, a reprezentujący klub Olimpia-Unia Grudziądz - ALAN KULCZYCKI. Najlepiej z tej czwórki spisał się właśnie najmłodszy Alan, który zajął III miejsce, a w ćwierćfinale zwyciężył MATEUSZA ZALEWSKIEGO 4:1. Mateusz ostatecznie zajął miejsce VI-te. Do najlepszej ósemki w kraju awansował również FILIP KRZYWNIAK, który niestety w grach finałowych wypadł już trochę słabiej i zajął ostatecznie VIII-e miejsce.

Czytaj więcej...

BEZ SUKCESÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW!

W Gliwicach(1-3.03.2019) rozegrano 87 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięła trzyosobowa reprezentacja ZKS-u w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Jakub Jankowski.

JAKUB JANKOWSKIWACHOWIAK ŁUKASZNALEPA KAMIL

Czytaj więcej...

JAKUB JANKOWSKI V-ty NA III GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW!

CHŁODNICKI PIOTRJAKUB JANKOWSKIW Luboniu (8-10.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło blisko 300 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 1:4 późniejszemu finaliście Janowi Zandeckiemu(AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Dobry występ zanotował również Piotr Chłodnicki, który awansował do najlepszej ósemki turnieju i ostatecznie zajął VII-me miejsce. Szymon Najder zajął miejsce 17. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w trzeciej i czwartej dziesiątce.

Czytaj więcej...

MŁODZICY ZKS-U STARTOWALI W GRAND PRIX POLSKI!

W Kwidzynie(22-24.02.2019) rozegrano Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. Udany piątek dla naszych zawodników . Ola Poźniak i Damian Danowski przeszli przez eliminacje i zameldowali się w turnieju głównym.

IMG-0418

Czytaj więcej...