III GPP SENIORÓW - ZIELONA GÓRA, 25-27.01.2019 - POSUMOWANIE

W Zielonej Górze (25-27.01.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek. Po trzy dniach zmagań wyłoniono zwycięzców: Natalia Bajor (KU UE AZS Wrocław) wśród kobiet, które pokonała w finale koleżankę klubową Katarzynę Węgrzyn 4:1. III miejsce zajęły: Roksana Załomska (AJD Częstochowa) i Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn).

DSC 2678

Czytaj więcej...

MAJA SOKOŁOWSKA STARTOWAŁA W GPP ŻACZEK!

W Wałbrzychu(11-13.01.2019) rozegrano II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek. W zawodach udział wzięła Maja Sokołowska, która zajęła w gronie 64 zawodniczek - 33 miejsce. Trener Kopecki Andrzej, mimo słabszego wyniku startowego widzi jednak kilka pozytywów z występu Mai. Zaangażowanie, wola walki i ambicja. Taka postawa w połączeniu z pracowitością podczas treningów naszej młodej zawodniczki z pewnością zaowocują w przyszłości.

Maja Wałbrzych

Czytaj więcej...

III GPP SENIORÓW - KOMUNIKATY!

Zapraszamy na III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym. Szczegóły w załącznikach:

GPPSeniorow 2019 plakat A3

III MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO!

W Jastrzebiu rozegrano II Grand Prix Polski Kadetów. W zawodach udział wzięło 250 zawodników. Oto wyniki naszych zawodników: Mateusz Zalewski 3, Alan Kulczycki 6(OSSM Drzonków), Filip Krzywniak 9, Damian Gruszka 49-56, Igor Franc nie wyszedł na turniej główny.

IMG-0095

Czytaj więcej...

JAKUB JANKOWSKI PIĄTY W II GPP JUNIORÓW!

W Ostródzie (23-25.11.2018) rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło ponad 260 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 3:4 Jakubowi Witkowskiemu (AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Czytaj więcej...

GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW i ŻACZEK - WYNIKI

W Zielonej Górze(19-21.10.2018) rozegrano I Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym.

Czytaj więcej...

I TURNIEJ MLTS ZA NAMI!

W sobotę (20.10.2018) na hali sportowej WOSIRw Drzonkowie rozegrano I Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 44 uczniów z zielonogórskich i okolicznych szkół.
W załączeniu szczegółowe klasyfikacje. Poniżej najlepsze zdobywcy pierwszych trzech miejsc: Więcej zdjęć pod linkiem: Galeria zdjęć...

DSC 5803

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI ZWYCIĘZCĄ I GRAND PRIX JUNIORÓW MŁODSZYCH!

W dniach 12-14 na obiekcie krakowskiej Bronowianki rozegrano I Grand Prix Polski Kadetów. Nasz klub reprezentowało czterech zawodników: Mateusz Zalewski, Filip Krzywniak, Igor Franc oraz Damian Gruszka, który prawo gry uzyskał po piątkowych eliminacjach.

Czytaj więcej...

I GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW I ŻACZEK

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami poniżej:

BANER-smaller

V - MIEJSCE JAKUBA JANKOWSKIEGO NA I GPP JUNIORÓW!

W Drzonkowie(28-30.09.2018) rozegrano I Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym. Na starcie stanęło 248 zawodników z całego kraju, z czego 16 - tu z Zielonogórskiego Klubu Sportowego. Najlepiej z zielonogórzan zaprezentował się Jakub Jankowski, który zajął V miejsce.

DSC 4910

Czytaj więcej...

I Grand Prix Polski juniorów (zapowiedź)

28-30 września w Drzonkowie rozegrany zostanie pierwszy turniej Grand Prix Polski juniorów i juniorek w tenisie stołowym. Impreza odbędzie się w hali sportowej WOSiR. W załączniku wszystkie niezbędne informację odnośnie zawodów.