ZŁOTY MEDAL DEBLA NALEPA-WACHOWIAK!

W kolejnych dniach Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Krośnie(27-31.03.2019) zawodnicy ZKS-u zdobyli kolejny medal. Tym razem w grze podwójnej mężczyzn wywalczyli tytuł MISTRZA POLSKI!

IMG-20190331-WA0003

Czytaj więcej...

BRĄZOWY MEDAL ZKS-u!

af46fece-c003-4aba-b28a-bb39863326c8Na rozgrywanych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym(Krosno,27-31.03.2019) nasza drużyna w składzie NALEPA KAMIL, WACHOWIAK ŁUKASZ, LUBIN HUBERT, pod opieką trenera JÓZEFA JAGIELOWICZA  zdobyła brązowy medal w drużynie.

Czytaj więcej...

VI MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO, VIII FILIPA KRZYWNIAKA NA III GPP KADETÓW!

KRZYWNIAK FILIPZALEWSKI MATEUSZW Białymstoku(15-17.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Kadetów w Tenisie Stołowym. Wśród najlepszych w kraju startowało trzech zawodników ZKS-u oraz trenujący na co dzień w Drzonkowie, a reprezentujący klub Olimpia-Unia Grudziądz - ALAN KULCZYCKI. Najlepiej z tej czwórki spisał się właśnie najmłodszy Alan, który zajął III miejsce, a w ćwierćfinale zwyciężył MATEUSZA ZALEWSKIEGO 4:1. Mateusz ostatecznie zajął miejsce VI-te. Do najlepszej ósemki w kraju awansował również FILIP KRZYWNIAK, który niestety w grach finałowych wypadł już trochę słabiej i zajął ostatecznie VIII-e miejsce.

Czytaj więcej...

BEZ SUKCESÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW!

W Gliwicach(1-3.03.2019) rozegrano 87 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięła trzyosobowa reprezentacja ZKS-u w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Jakub Jankowski.

JAKUB JANKOWSKIWACHOWIAK ŁUKASZNALEPA KAMIL

Czytaj więcej...

JAKUB JANKOWSKI V-ty NA III GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW!

CHŁODNICKI PIOTRJAKUB JANKOWSKIW Luboniu (8-10.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło blisko 300 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 1:4 późniejszemu finaliście Janowi Zandeckiemu(AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Dobry występ zanotował również Piotr Chłodnicki, który awansował do najlepszej ósemki turnieju i ostatecznie zajął VII-me miejsce. Szymon Najder zajął miejsce 17. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w trzeciej i czwartej dziesiątce.

Czytaj więcej...

MŁODZICY ZKS-U STARTOWALI W GRAND PRIX POLSKI!

W Kwidzynie(22-24.02.2019) rozegrano Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. Udany piątek dla naszych zawodników . Ola Poźniak i Damian Danowski przeszli przez eliminacje i zameldowali się w turnieju głównym.

IMG-0418

Czytaj więcej...

III GPP SENIORÓW - ZIELONA GÓRA, 25-27.01.2019 - POSUMOWANIE

W Zielonej Górze (25-27.01.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek. Po trzy dniach zmagań wyłoniono zwycięzców: Natalia Bajor (KU UE AZS Wrocław) wśród kobiet, które pokonała w finale koleżankę klubową Katarzynę Węgrzyn 4:1. III miejsce zajęły: Roksana Załomska (AJD Częstochowa) i Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn).

DSC 2678

Czytaj więcej...

MAJA SOKOŁOWSKA STARTOWAŁA W GPP ŻACZEK!

W Wałbrzychu(11-13.01.2019) rozegrano II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek. W zawodach udział wzięła Maja Sokołowska, która zajęła w gronie 64 zawodniczek - 33 miejsce. Trener Kopecki Andrzej, mimo słabszego wyniku startowego widzi jednak kilka pozytywów z występu Mai. Zaangażowanie, wola walki i ambicja. Taka postawa w połączeniu z pracowitością podczas treningów naszej młodej zawodniczki z pewnością zaowocują w przyszłości.

Maja Wałbrzych

Czytaj więcej...

III GPP SENIORÓW - KOMUNIKATY!

Zapraszamy na III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym. Szczegóły w załącznikach:

GPPSeniorow 2019 plakat A3

III MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO!

W Jastrzebiu rozegrano II Grand Prix Polski Kadetów. W zawodach udział wzięło 250 zawodników. Oto wyniki naszych zawodników: Mateusz Zalewski 3, Alan Kulczycki 6(OSSM Drzonków), Filip Krzywniak 9, Damian Gruszka 49-56, Igor Franc nie wyszedł na turniej główny.

IMG-0095

Czytaj więcej...

JAKUB JANKOWSKI PIĄTY W II GPP JUNIORÓW!

W Ostródzie (23-25.11.2018) rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło ponad 260 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 3:4 Jakubowi Witkowskiemu (AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Czytaj więcej...