KAMIL NALEPA 18-ty NA II GPP SENIORÓW

W Wałbrzychu rozegrano II Grand Prix Polski Seniorów. W zawodach wystartowało czterech młodych zawodników ZKS-u. Najlepiej spisał się Kamil Nalepa, który zajął 18-te miejsce. W 1/16 finału przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju Tomaszem Kotowskim(Energa-Manekin Toruń). Był to ostatni start w 2017 roku. Przed nami 3 tygodnie przerwy świąteczno-noworocznej w rozgrywkach ligowych ii indywidualnych.
Szczegółowe wyniki...

ŁUKASZ WACHOWIAK TRZECI NA II GPP JUNIORÓW

W Ostródzie (7-10.12.2017) rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym Juniorów i Juniorek. Bardzo dobrze zaprezentował się junior ZKS-u - ŁUKASZ WACHOWIAK, który wywalczył III miejsce. Zwycięzcą turnieju został trenujący na co dzień w Drzonkowie - Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz).

W Wałbrzychu (24-26.11.2017) rozegrano  II Grand Prix Polski Kadetów. W zawodach udział wzięło blisko 220 uczestników. Świetnie spisali się nasi kadeci. II miejsce wywalczył Patryk Dziuba, który dopiero w finale uległ Szymonowi Kolasa (KS Gorce Nowy Targ) 0:4. III miejsce zajął Mateusz Zalewski. Przypomnijmy, że Mateusz jest jeszcze młodzikiem, dlatego podium w kategorii kadetów uznać należy za duży sukces. IX-te miejsce zajął Damian Korczak, a XIV-te Filip Krzywniak. Gratuleujemy!

W Bilczy (10-12.11.2017) rozegrano II Grand Prix Polski Młodzików w Tenisie Stołowym. Zwycięzcą turnieju został zawodnik ZKS-u - Mateusz Zalewski. Dodać należy, że Mateusz przez cały turniej nie przegrał ani jednego seta, zwyciężając w ośmiu meczach po 3:0. Gratulujemy!

W Lidzbarku Warmińskim rozegrano I Grand Prix Polski Żaków i Żaczek. Wśród najlepszych w kraju w tej kategorii wiekowej znalazła się zawodniczka ZKS-u - MAJA SOKOŁOWSKA, dla której był to debiut na takiej imprezie.

W Gdańsku (27-29.10.2017)  rozegrano 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany był na obiektach Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku. W zawodach udział wzięło dwóch naszych przedstawicieli: Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak. Kamil zajął 20 miejsce, a Łukasz został sklasyfikowany w przedziale 49-56.

W Brzegu Dolnym (20-22.10.2017) rozegrano I Grand Prix Polski Juniorów. W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników, z czego aż 20 z ZKS-u Drzonków. Najlepiej z naszych spisał się Łukasz Wachowiak, który doznał tylko jednej porażki w ćwierćfinale w setach 3:4 z Kacprem Petasiem (Morliny Ostróda).

W Krakowie (29.09.-01.10.2017) rozegrano I Grand Prix Polski Młodzików. Rewelacyjnie spisał się w tych zawodach Mateusz Zalewski, który nie przegrał żadnej gry i bezapelacyjnie zwyciężył. Gratulujemy Mateuszowi i całemu sztabowi trenerskiemu. Pozostali zawodnicy ZKS-u - Aleksandra Poźniak przedział 33-40, - Damian Gruszka zakończył zawody w przedziale 41-48.

Damian Korczak drugi w I Grand Prix Polski Kadetów

W Krośnie na podkarpaciu w terminie 22-24 września odbyło się I Grand Prix Polski Kadetów. Mateusz Zalewski wygrywając piątkowe gry przebrnął przez kwalifikacje i zapewnił sobie udział w turnieju głównym, w którym prawo startu mieli już: Patryk Dziuba, Damian Korczak i Filip Krzywniak.

zks-drzonkow-50x50Arena w Drzonkowie będzie gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci w tenisie stołowym. Będzie to jeden z czterech turniejów eliminacyjnych. Pozostałe rozegrane zostaną w Jarosławiu, Poznaniu oraz Bydgoszczy. To idealna okazja na zaprezentowanie swoich umiejętności przez najmłodszych miłośników popularnego ping-ponga. Więcej szczegółów w załączonym komunikacie.

W Krakowie w terminie 17-18.06.2017r. rozegrane zostały IMP Żaków. W kategorii dziewcząt jak i chłopców udział wzięło po 64 zawodników, którzy wcześniej wywalczyli kwalifikacje do imprezy mistrzowskiej. ZKS Drzonków reprezentowała Aleksandra Poźniak oraz Damian Danowski.