MLTS - PODSUMOWANIE!

Dziś(06.04.2019) rozegrano V-ty Turniej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego, który był ostatnim turniejem w sezonie 2018/2019. Na starcie stanęło 64 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych dziewczęta i chłopcy oddzielnie.

20190406 101846

Cztery z pięciu turniejów były brane do klasyfikacji końcowej. Każdy uczestnik  otrzymał pamiątkowy dyplom, koszulkę, a zwycięzcy dodatkowo puchary i nagrody rzeczowe. Zawody dofinansowane przez Miasto Zielona Góra

Poniżej najlepsze czwórki każdej kategorii:
MIĘDZYSZKOLNA LIGA TENISA STOŁOWEGO 2018/2019
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Sikorska Milena SP Nowogród Bobrzański skrzatki
2 Mierzwiak Aleksandra SP Nowogród Bobrzański skrzatki
3 Marcinkiewicz Laura SP Nowogród Bobrzański skrzatki
4 Jasińska Barbara SSP-1 Z.Góra skrzatki
 
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Babiak Filip SP Nowogród Bobrzański skrzaci
2 Błaszczyk Maciej SP-24 Zielona Góra skrzaci
3 Żmuda Leon SP-24 Zielona Góra skrzaci
4 Kopania Piotr SP Nowogród Bobrzański skrzaci

L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Trybus Zofia SP Mirocin Dolny żaczki
2 Tomków Karolina SP Otyń żaczki
3 Kubiak Małgorzata SP Otyń żaczki
4 Wesołowska Karolina SP-24 Zielona Góra żaczki

L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Śledziński Jakub SP Nowogród Bobrzański żacy
2 Babiak Oliwier SP Nowogród Bobrzański żacy
3 Sikorski Mateusz SP Nowogród Bobrzański żacy
4 Fedro Jakub SP-24 Zielona Góra żacy
 
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Ważna Magdalena SP Otyń młodziczki
2 Trybus Marlena SP Mirocin Dolny młodziczki
3 Czompa Natalia SP Nowogród Bobrzański młodziczki
4 Romańczuk Marcelina SP Otyń młodziczki
 
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Buda Kacper SP-25 Zielona Góra młodzicy
2 Kusyk Alex SP Otyń młodzicy
3 Mierzwiak Jakub SP Nowogród Bobrzańśki młodzicy
4 Nowak Mikołaj SP Otyń młodzicy
 
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Korwel Martyna SP Mirocin Dolny Kadetki
2 Kopania Patrycja SP Nowogród Bobrzański Kadetki
3 Komar Laura Kadetki
4 Szurowska Kornelia Kadetki
 
L.p Nazwisko,imię Szkoła Kategoria
1 Buda Max SP-25 Zielona Góra Kadeci
2 Sepski Miłosz SP-1 Zielona Góra Kadeci
3 Jankowski Patryk SP-1 Zielona Góra Kadeci
4 Nowak Kamil Zielona Góra Kadeci

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (MLTS_06_04_2019.xls)MLTS_06_04_2019.xls