ZAWODNICY ZKS-U STARTOWALI W BELGII!

Już kolejny raz reprezentacja województwa lubuskiego (w tym zawodnicy ZKS Drzonków) uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży w tenisie stołowym w Hasselt (Belgia). W dniach 7-10.06.2019 rozegrano 27 edycję tego turnieju.

Szymon

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ PUCHARU ŚWIATA KADETÓW

IMG-7216Miło nam poinformować, że zawodnik Zielonogórskiego Klubu Sportowego zdobył brązowy medal w drużynie na Pucharze Świata Kadetów w Tenisie Stołowym.  W turnieju rozgrywanym we francuskim Metz(12-14.04.2019)Mateusz wraz z Miłoszem Redzimskim(Bogoria Grodzisk Mazowiecki) najpierw wygrali swoją grupę, pokonując m.in. faworyzowanych Czechów 3:0. W ćwierćfinale zawodnik naszego klubu wraz z Redzimskim pokonali po wyrównanym spotkaniu 3:2 mieszaną drużynę Rumunii i Rosji. W walce o finał Miłosz z Mateuszem ulegli 0:3 gospodarzom turnieju.

Czytaj więcej...

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK I MATEUSZ ZALEWSKI Z MEDALAMI PUCHARU ŚWIATA

W czeskim Hodoninie rozegrano Puchar Świata juniorów w tenisie stołowym, gdzie bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik ZKS Drzonków, który wywalczył dwa medale. W grze deblowej grając wspólnie z Mołdawianinem Vladislavem Ursu dotarli do finału, gdzie ulegli Tajwańczykom Chua Josh Shao Han, Pang Yew En Koen  0:3 (-7,-11,-9) zdobywając srebrny medal, zaś w grze singlowej nasz zawodnik dotarł do półfinału, gdzie przegrał z gorzowianinem Samuelem Kulczyckim 0:4 (-6,-9,-7,-6), który w finale rozprawił się z Chorwatem Iworem Ban 4:0 (6,7,8,11), wygrywając tym samym drugi raz puchar w swojej karierze.

ZALEWSKI MATEUSZ

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI POWOŁANY NA PUCHAR ŚWIATA KADETÓW!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu MATEUSZ ZALEWSKI otrzymał powołanie na Puchar Świata Kadetów - Czech Cadet Open - Hodonin, 15-17.02.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

MINI DRZONKÓW CUP 2019

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku. To już VIII edycja Turnieju Mini Drzonków Cup w Tenisie Stołowym. Szczegóły w załącznikach:

KAMIL NALEPA STARTOWAŁ W PUCHARZE ŚWIATA NA BIAŁORUSI!

W Mińsku, w dniach 12-16.11.2018 Kamil Nalepa reprezentował nasz kraj w Pucharze Świata seniorów oraz U-21. Kamil odniósł kilka cennych zwycięstw, jednak nie uzyskał awansu z eliminacji grupowych do turnieju głównego.

Szczegółowe wyniki...

NALEPA KAMIL

BEZ SUKCESU NA PUCHARZE ŚWIATA KADETÓW!

W miniony weekend biało-czerwoni wystartowali podczas Puchary Świata Slovak Cadet Open w Senec. Wśród reprezentantów znaleźli się zawodnicy Zielonogórskiego Klubu Sportowego: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak.

Czytaj więcej...

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK POZA PODIUM

Maciej Kołodziejczyk, reprezentant Zielonogórskiego ZKS, zajął 9. miejsce w rywalizacji juniorów w elitarnym turnieju Europe Youth TOP 10 w portugalskim Vila Real.

Czytaj więcej...

WYNIKI TURNIEJU INDYWIDUALNEGO MINI CUP 2018 - 6 MEDALI ZKS-U

Poniżej najlepszych trzech zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych w turnieju indywidualnym, wyniki szczegółowe oraz zdjęcia z dekoracji.
DEKORACJA W OBIEKTYWIE...

Czytaj więcej...

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W DRZONKOWIE

VII-ta edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego - MINI DRZONKÓW CUP 2018 za nami. W dniach 30.08.-02.09.2018 na obiektach WOSiR w Drzonkowie, na dwóch halach sportowych, na 54 stołach rozegrano kilka tysięcy pojedynków.

Czytaj więcej...

POLSKO-NIEMIECKIE TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO 2018!

W dniach 30.08-2.09.2018 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyły się zawody pod tytułem Polsko-Niemieckie Turnieje Tenisa Stołowego 2018. W zawodach wzięło 60 uczestników, 30 po stronie niemieckiej i 30 po stronie polskiej. Projekt, w którym biorą udział klub z Niemiec - SG 86 Automation Cottbus oraz Zielonogórski Klub Sportowy.

Czytaj więcej...