MATEUSZ ZALEWSKI POWOŁANY NA PUCHAR ŚWIATA KADETÓW!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu MATEUSZ ZALEWSKI otrzymał powołanie na Puchar Świata Kadetów - Czech Cadet Open - Hodonin, 15-17.02.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

MINI DRZONKÓW CUP 2019

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku. To już VIII edycja Turnieju Mini Drzonków Cup w Tenisie Stołowym. Szczegóły w załącznikach:

KAMIL NALEPA STARTOWAŁ W PUCHARZE ŚWIATA NA BIAŁORUSI!

W Mińsku, w dniach 12-16.11.2018 Kamil Nalepa reprezentował nasz kraj w Pucharze Świata seniorów oraz U-21. Kamil odniósł kilka cennych zwycięstw, jednak nie uzyskał awansu z eliminacji grupowych do turnieju głównego.

Szczegółowe wyniki...

NALEPA KAMIL

BEZ SUKCESU NA PUCHARZE ŚWIATA KADETÓW!

W miniony weekend biało-czerwoni wystartowali podczas Puchary Świata Slovak Cadet Open w Senec. Wśród reprezentantów znaleźli się zawodnicy Zielonogórskiego Klubu Sportowego: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak.

Czytaj więcej...

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK POZA PODIUM

Maciej Kołodziejczyk, reprezentant Zielonogórskiego ZKS, zajął 9. miejsce w rywalizacji juniorów w elitarnym turnieju Europe Youth TOP 10 w portugalskim Vila Real.

Czytaj więcej...

WYNIKI TURNIEJU INDYWIDUALNEGO MINI CUP 2018 - 6 MEDALI ZKS-U

Poniżej najlepszych trzech zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych w turnieju indywidualnym, wyniki szczegółowe oraz zdjęcia z dekoracji.
DEKORACJA W OBIEKTYWIE...

Czytaj więcej...

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W DRZONKOWIE

VII-ta edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego - MINI DRZONKÓW CUP 2018 za nami. W dniach 30.08.-02.09.2018 na obiektach WOSiR w Drzonkowie, na dwóch halach sportowych, na 54 stołach rozegrano kilka tysięcy pojedynków.

Czytaj więcej...

POLSKO-NIEMIECKIE TURNIEJE TENISA STOŁOWEGO 2018!

W dniach 30.08-2.09.2018 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyły się zawody pod tytułem Polsko-Niemieckie Turnieje Tenisa Stołowego 2018. W zawodach wzięło 60 uczestników, 30 po stronie niemieckiej i 30 po stronie polskiej. Projekt, w którym biorą udział klub z Niemiec - SG 86 Automation Cottbus oraz Zielonogórski Klub Sportowy.

Czytaj więcej...

Mini Drzonków Cup 2018 zakończony

Poniżej najlepsze trzy drużyny z każdej kategorii, wyniki końcowe turnieju drużynowego oraz zdjęcia z dekoracji:

Czytaj więcej...

Turniej indywidualny - losowanie II etap

zks-drzonkow-50x50Losowanie wszystkich grup dostępne w pliku PDF poniżej:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Losowanie 2 etap.pdf)Losowanie 2 etap.pdf