MINI DRZONKÓW CUP 2018 - KOMUNIKAT NR 1!

Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku.

Czytaj więcej...

ŁUKASZ WACHOWIAK WYSTARTUJE W PUCHARZE ŚWIATA JUNIORÓW

Miło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu - Łukasz Wachowiak został powołany do kadry narodowej na Puchar Świata Juniorów - Hodonin (Czechy), 14-18.02.2018r. Gratulujemy i życzymy udanego występu.

BEZ SUKCESÓW NA MŚ JUNIORÓW

We Włoszech (Riva del Garda, 26.11.-03.12.2017) rozegrano Mistrzostwa Świata Juniorów, w których startował zawodnik naszego klubu - Kamil Nalepa. Kamil przedarł się przez kwalifikacje grupowe i awansował do turnieju głównego, gdzie w 1/32 uległ Florianowi Cnudde (Belgia) 0:4 i odpadł z turnieju. W turnieju mikstowym Kamil w parze z Julią Ślązak ulegli parze z Korei Południowej Kwak Yu Bin/Kim Yealin 0:3 i zakończyli udział odpadając na szczeblu eliminacji do turnieju głównego.

MATEUSZ ZALEWSKI ZE SREBRNYM MEDALEM W DRUŻYNIE

Reprezentacja Polski z rocznika 2004 i młodsi w dniach (17-19.11.2017) wzięła udział w turnieju Olympic Hopes Tournament Budapeszt 2017. W turnieju jak co roku wzięli udział zawodnicy z krajów grupy wyszehradzkiej, czyli Polski, Słowacji, Czech i Węgier, jak również jednego kraju zaproszonego. W tym roku jako piątą zaproszono mocną i z dużymi tenisowymi tradycjami Rumunię.

Czytaj więcej...

Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie

Miło nam poinformować, że Mateusz Zalewski otrzymał powołanie na Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się w dniach 17-19.11.2017 roku w Budapeszcie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (powołania  na Olimpic Hopes.doc)powołania na Olimpic Hopes.doc

Bez sukcesów na Pucharze Świata Kadetów

W Bratysławie (2-5.11.2017) rozegrano Puchar Świata Kadetów. W turnieju startował zawodnik ZKS-u Damian Korczak.

Czytaj więcej...

Kamil Nalepa wystartuje na MŚ Juniorów

Miło nam poinformować, że Kamil Nalepa otrzymał powołanie na Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się we Włoszech (Riva del Garda, 26.11.-03.12.2017).

Czytaj więcej...

DAMIAN KORCZAK POWOŁANY NA PUCHAR ŚWIATA KADETÓW

Polski Związek Tenisa Stołowego powołał na Puchar Świata ITTF Cadet Slovak Open w Bratysławie w terminie 03-05.11.2017 r, zawodnika naszego klubu Damiana Korczaka. Gratulujemy i liczymy na dobre występy w Bratysławie.

MINI DRZONKÓW CUP 2017 - PODSUMOWANIE

VI-ta edycja Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego - MINI DRZONKÓW CUP 2017 za nami. W dniach 31.08.-03.09.2017 na obiektach WOSiR w Drzonkowie, na dwóch halach sportowych, na 40 stołach rozegrano blisko 1000 pojedynków.

Czytaj więcej...

8 MEDALI ZAWODNIKÓW ZKS-U W TURNIEJU INDYWIDUALNYM

W ostatnim dniu zmagań MINI DRZONKÓW CUP 2017 wyłoniono najlepszych zawodników w turnieju indywidualnym. Turniej gry pojedynczej rozpoczął się w sobotę systemem grupowym. W niedzielę wyłoniono najlepsze trójki. W rywalizacji udział wzięło 230 zawodników, w pięciu kategoriach wiekowych, osobno dziewczęta i chłopcy. (w piątek grali również seniorzy - 21 zawodników).

Czytaj więcej...

ZNAMY NAJLEPSZE DRUŻYNY MINI DRZONKÓW CUP 2017

OTO najlepsze trójki z każdej kategorii:

ŻACZKI: 1. CHROBRY MIĘDZYZDROJE 2. EMDEK BYDGOSZCZ 3. KRS TKKF SPORTOWIEC CZĘSTOCHOWA

ŻACY: 1. KU AZS UE WROCŁAW 2. BOCIAN SŁOŃSK/FIBER NOWOGRÓD 3. ZKS/UKRAINA

MŁODZICZKI: 1. KU AZS UE WROCŁAW 2. ZALEW STEPNICA/VICTORIA JELCZ - LASKOWICE 3. MLKS ŚNIEŻNIK STRONIE ŚLĄSKIE

MŁODZICY: 1. CHROBRY MIĘDZYZDROJE/JOFRAKUDA ŚWIEBODZIN 2. MKS SKARBEK TARNOWSKIE GÓRY 3. PWSZ NYSA

KADETKI: 1. MKS SKARBEK TARNOWSKIE GÓRY/WARTA KOSTRZYN 2. GOKiS KĄTY WROCŁ./ORLĘTA KROSNOWICE 3. GKTS GDAŃSK

KADECI: 1. ZKS 2. MKS SKARBEK TARNOWSKIE GÓRY/MYSŁOWICE/EMDEK BYDGOSZCZ 3. TS KUŹNIA MERTEX RYBNIK

JUNIORKI: 1. ZKS 2. KU AZS UE WROCŁAW/ROKITA BRZEG DOLNY 3. NIEMCY

JUNIORZY: 1. ZKS I 2. LUXEMBURG/ZKS 3. ZKS II MŁODZIEŻÓWKI: 1. LUXEMBURG 2. MKS SKARBEK TARNOWSKIE GÓRY 3. UKS WARTA KOSTRZYN

MŁODZIEŻOWCY: 1. ZKS 2. BELGIA/POL 3. AKTS STRZEGOM DEBEL KOBIET: 1. GACA ALICJA /ŁOŻYŃSKA AGATA 2. KRAKOWIAK EWA/PRĘDA KAMILA 3. SOKOŁOWSKA GABRIELA/CHMIELIK MARTA

DEBEL MĘŻCZYZN: 1. NALEPA KAMIL/WIŚNIEWSKI KAROL 2. MATKOWSKI JAKUB/UCHEREK ADAM 3. STECYSZYN JAKUB/GUMIŃSKI KRZYSZTOF

CSC 1407

Czytaj więcej...