MINI DRZONKÓW CUP 2019 - JUŻ ZA TRZY TYGODNIE!

Zapowiada się rekordowa frekwencja podczas VIII edycji Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym, który zostanie rozegrany na obiektach WOSiR w Zielonej Górze-Drzonkowie, w dniach 29.08. - 01.09.2019r.

mini

Czytaj więcej...

VI MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY W COTTBUS!

VI - miejsce drużynowo, ćwierćfinał Krzysztofa Stamirowskiego indywidualnie oraz 1/8 debla Stamirowski/Żelengowski.

IMG-0501

Czytaj więcej...

MINI DRZONKÓW CUP 2019 - KOMUNIKAT NR 1

Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku. To już VIII edycja Turnieju Mini Drzonków Cup w Tenisie Stołowym.

plakat mini cup a3 2019

MATEUSZ ZALEWSKI WYSTARTUJE W MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW MŁODSZYCH!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu Mateusz Zalewski został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych w Tenisie Stołowym -  Ostrawa, 7-16.07.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Powołania na ME (juniorzy).doc)Powołania na ME (juniorzy).doc

MATEUSZ ZALEWSKI MIĘDZYNARODOWYM WICEMISTRZEM LUKSEMBURGA KADETÓW!

W dniach 13-16.06.2019,w Luksemburgu rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży. Najlepszy z naszych okazał się Mateusz Zalewski, który zajął II miejsce w kategorii kadetów.

MATEUSZ

Czytaj więcej...

BLISKO MEDALU W PŚ W CETNIEWIE!

W terminie 22-26.05.2019r. we Władysławowie odbyły się zmagania w międzynarodowym turnieju Polish Junior & Cadet Open 2019.

Czytaj więcej...

ZAWODNICY ZKS-U STARTOWALI W BELGII!

Już kolejny raz reprezentacja województwa lubuskiego (w tym zawodnicy ZKS Drzonków) uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży w tenisie stołowym w Hasselt (Belgia). W dniach 7-10.06.2019 rozegrano 27 edycję tego turnieju.

Szymon

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI BRĄZOWYM MEDALISTĄ PUCHARU ŚWIATA KADETÓW

IMG-7216Miło nam poinformować, że zawodnik Zielonogórskiego Klubu Sportowego zdobył brązowy medal w drużynie na Pucharze Świata Kadetów w Tenisie Stołowym.  W turnieju rozgrywanym we francuskim Metz(12-14.04.2019)Mateusz wraz z Miłoszem Redzimskim(Bogoria Grodzisk Mazowiecki) najpierw wygrali swoją grupę, pokonując m.in. faworyzowanych Czechów 3:0. W ćwierćfinale zawodnik naszego klubu wraz z Redzimskim pokonali po wyrównanym spotkaniu 3:2 mieszaną drużynę Rumunii i Rosji. W walce o finał Miłosz z Mateuszem ulegli 0:3 gospodarzom turnieju.

Czytaj więcej...

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK I MATEUSZ ZALEWSKI Z MEDALAMI PUCHARU ŚWIATA

W czeskim Hodoninie rozegrano Puchar Świata juniorów w tenisie stołowym, gdzie bardzo dobrze zaprezentował się zawodnik ZKS Drzonków, który wywalczył dwa medale. W grze deblowej grając wspólnie z Mołdawianinem Vladislavem Ursu dotarli do finału, gdzie ulegli Tajwańczykom Chua Josh Shao Han, Pang Yew En Koen  0:3 (-7,-11,-9) zdobywając srebrny medal, zaś w grze singlowej nasz zawodnik dotarł do półfinału, gdzie przegrał z gorzowianinem Samuelem Kulczyckim 0:4 (-6,-9,-7,-6), który w finale rozprawił się z Chorwatem Iworem Ban 4:0 (6,7,8,11), wygrywając tym samym drugi raz puchar w swojej karierze.

ZALEWSKI MATEUSZ

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI POWOŁANY NA PUCHAR ŚWIATA KADETÓW!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu MATEUSZ ZALEWSKI otrzymał powołanie na Puchar Świata Kadetów - Czech Cadet Open - Hodonin, 15-17.02.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

MINI DRZONKÓW CUP 2019

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku. To już VIII edycja Turnieju Mini Drzonków Cup w Tenisie Stołowym. Szczegóły w załącznikach: