Aktualności

MINI DRZONKÓW CUP 2018 - KOMUNIKAT NR 1!

Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2017/18 – rozgrywki indywidualne

W sezonie 2017/2018 zawodnicy ZKS – u występowali we wszystkich kategoriach wiekowych, a na dodatek poprzedni sezon w rozgrywkach indywidualnych zakończyli na pierwszym miejscu w klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Wyniki minionego sezonu rozbudziły apetyty medalowe, chociaż nie był on tak obfity w medale jak poprzedni. Po raz pierwszy oszacuję wyniki w poszczególnych kategoriach zgodnie ze szkolnym ocenianiem.

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI MIĘDZYNARODOWYM MISTRZEM LUKSEMBURGA MŁODZIKÓW

W dniach 7-10.06.2018, Luksemburgu rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży. Bezapelacyjnie najlepszy okazał się Mateusz Zalewski, który zwyciężył w kategorii młodzików.

Czytaj więcej...

NASI ŻACY STARTOWALI W KRAŚNIKU

W dniach 9-10.06 w Kraśniku rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków. ZKS Drzonków reprezentowali: Maja Sokołowska i Kacper Buda.

Czytaj więcej...

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze na hali sportowej CRS rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko 200 uczestników z siedmiu województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

20180601 100841

Czytaj więcej...

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...

LUBUSKIE NA DRUGIM MIEJSCU

Już kolejny raz reprezentacja województwa lubuskiego (w tym zawodnicy ZKS Drzonków) uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży w tenisie stołowym w Hasselt (Belgia). W dniach 17-22.05.2018 rozegrano 26 edycję tego turnieju.

Czytaj więcej...

BMP LOGISTIC MISTRZEM ALTS 2018

W Drzonkowie (19.05.2018) rozegrano 10-ty (ostatni w sezonie) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 27 zawodników. Po raz kolejny bezapelacyjnie najlepszy był TOMASZ JACKOWSKI (Start Z.Góra), który zwyciężył w finale Krzysztofa Stocika (BMP Logistic). III miejsce zajął Andrzej Kopecki (ZKS OLD-BOYS). Drużynowo 10 -ty turneij wygrali ZKS OLD-BOYS 354pkt., II m-ce BMP Logistic 352, III m-ce Start Z.Góra - 316 pkt.

Czytaj więcej...

I Młodzieżowy turniej tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka

Zielonogórski Klub Sportowy z okazji "Dnia Dziecka" zaprasza na I Młodzieżowy Turniej Tenisa STołowego o Puchar Prezesa PZTS.

Czytaj więcej...

ZKS zaprasza na X Turniej ALTS

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na X-ty (ostatni) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2017/2018.

Czytaj więcej...

IX Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego (wyniki)

W Zielonej Górze (WOSiR) rozegrano IX Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 25 zawodników, reprezentujących 6 zespołów.

Czytaj więcej...