MATEUSZ ZALEWSKI ZWYCIĘZCĄ I GRAND PRIX JUNIORÓW MŁODSZYCH!

W dniach 12-14 na obiekcie krakowskiej Bronowianki rozegrano I Grand Prix Polski Kadetów. Nasz klub reprezentowało czterech zawodników: Mateusz Zalewski, Filip Krzywniak, Igor Franc oraz Damian Gruszka, który prawo gry uzyskał po piątkowych eliminacjach.

Czytaj więcej...

GRALI AMATORZY!

W Drzonkowie (13.10.) rozegrano II Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 27 zawodników reprezentujących 6 drużyn. Zespołowo I miejsce zajął BMP LOgistic - 177 pkt., II miejsce zajęła drużyna BESA BOMBA Żary - 169 pkt., III miejsc WALUŚ TRANS - 161pkt.

Czytaj więcej...

ZKS BMP Logistic

ZKS BMP LOGISTIC

I GRAND PRIX POLSKI ŻAKÓW I ŻACZEK

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami poniżej:

BANER-smaller

V - MIEJSCE JAKUBA JANKOWSKIEGO NA I GPP JUNIORÓW!

W Drzonkowie(28-30.09.2018) rozegrano I Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek w Tenisie Stołowym. Na starcie stanęło 248 zawodników z całego kraju, z czego 16 - tu z Zielonogórskiego Klubu Sportowego. Najlepiej z zielonogórzan zaprezentował się Jakub Jankowski, który zajął V miejsce.

DSC 4910

Czytaj więcej...

BMP LOGISTIC ZWYCIĘŻA W I TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (29.09.) rozegrano I Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 23 zawodników reprezentujących 6 drużyn. Zespołowo I miejsce zajął BMP LOgistic - 182 pkt., II miejsce wywalczył START Zielona Góra - 166pkt., III miejsce zajęła drużyna BESA BOMBA Żary - 153 pkt.

Czytaj więcej...

MACIEJ KOŁODZIEJCZYK POZA PODIUM

Maciej Kołodziejczyk, reprezentant Zielonogórskiego ZKS, zajął 9. miejsce w rywalizacji juniorów w elitarnym turnieju Europe Youth TOP 10 w portugalskim Vila Real.

Czytaj więcej...

RUSZAJĄ ZAPISY DO AMATORSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO 2018/2019!

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza  wszystkich sympatyków tenisa stołowego do wzięcia udziału w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego 2017/2018. Terminarz zawodów: Liga będzie rozgrywana w soboty. Pierwszy turniej planowany jest na 29 września 2018, godz. 10.00, hala sportowa WOSiR w Drzonkowie.
Szczegółowe informacje w regulaminie.

DSC 1019

3 AWANSE NA I GRAND PRIX POLSKI!

Za nami I seria Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych Młodzików, Kadeów i Juniorów. Do zawodników, którzy mają imienny limit PZTS dołączyło 3 zawodników ZKS-u, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach i dzięki temu uzyskali awans na turniej ogólnopolski.

Czytaj więcej...

I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS

W Luboniu rozegrano I Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. W zawodach udział wzięło 150 uczestników z całego kraju.

sdfgertsfasfrtgsartrweaf

Czytaj więcej...

I Grand Prix Polski juniorów (zapowiedź)

28-30 września w Drzonkowie rozegrany zostanie pierwszy turniej Grand Prix Polski juniorów i juniorek w tenisie stołowym. Impreza odbędzie się w hali sportowej WOSiR. W załączniku wszystkie niezbędne informację odnośnie zawodów.