MINI DRZONKÓW CUP 2019 - JUŻ ZA TRZY TYGODNIE!

Zapowiada się rekordowa frekwencja podczas VIII edycji Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym, który zostanie rozegrany na obiektach WOSiR w Zielonej Górze-Drzonkowie, w dniach 29.08. - 01.09.2019r.

mini

Czytaj więcej...

VI MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY W COTTBUS!

VI - miejsce drużynowo, ćwierćfinał Krzysztofa Stamirowskiego indywidualnie oraz 1/8 debla Stamirowski/Żelengowski.

IMG-0501

Czytaj więcej...

MINI DRZONKÓW CUP 2019 - KOMUNIKAT NR 1

Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku. To już VIII edycja Turnieju Mini Drzonków Cup w Tenisie Stołowym.

plakat mini cup a3 2019

MATEUSZ ZALEWSKI WYSTARTUJE W MISTRZOSTWACH EUROPY JUNIORÓW MŁODSZYCH!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu Mateusz Zalewski został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych w Tenisie Stołowym -  Ostrawa, 7-16.07.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Powołania na ME (juniorzy).doc)Powołania na ME (juniorzy).doc

MATEUSZ ZALEWSKI MIĘDZYNARODOWYM WICEMISTRZEM LUKSEMBURGA KADETÓW!

W dniach 13-16.06.2019,w Luksemburgu rozegrano Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzieży. Najlepszy z naszych okazał się Mateusz Zalewski, który zajął II miejsce w kategorii kadetów.

MATEUSZ

Czytaj więcej...

BLISKO MEDALU W PŚ W CETNIEWIE!

W terminie 22-26.05.2019r. we Władysławowie odbyły się zmagania w międzynarodowym turnieju Polish Junior & Cadet Open 2019.

Czytaj więcej...

ZAWODNICY ZKS-U STARTOWALI W BELGII!

Już kolejny raz reprezentacja województwa lubuskiego (w tym zawodnicy ZKS Drzonków) uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży w tenisie stołowym w Hasselt (Belgia). W dniach 7-10.06.2019 rozegrano 27 edycję tego turnieju.

Szymon

Czytaj więcej...

II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze(01.06.2019) na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko ponad 100 uczestników z 4 województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

DSC 4739

Czytaj więcej...

GIM-13 WICEMISTRZEM POLSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

W Zielonej Górze-Drzonkowie(29-31.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęło 21 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 18 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

DSC 4458

Czytaj więcej...

VII LO MISTRZEM POLSKI!

W dniach Zielonej Górze-Drzonkowie(27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

unnamed 3

Czytaj więcej...

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI IMS ROZPOCZĘTY!

Dziś(30.05.2019) na hali tenisowej WOSiR rozpoczął się Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Imprezę uroczyście otworzył Łukasz Porycki - Marszałek Województwa Lubuskiego. Słowo wstępne wygłosił Zbigniew Bermes - Prezes Szkolnego Związku Sportowego "Ziemia Lubuska". Wśród gości otwarcia był również nasz najlepszy tenisista stołowy wszechczasów - Lucjan Błaszczyk. O tytuł Mistrza Polski rywalizować będzie najlepszych w kraju  21 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Wśród faworytów drużyny z Zielonej Góry - SP-24 i GIM-13. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania. Gry finałowe zaplanowano na jutro(31.05.) w godzinach 9.00-12.00.