MINI DRZONKÓW CUP 2018 - KOMUNIKAT NR 1!

Zielonogórski Klub Sportowy oraz Akademia Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka maja zaszczyt zaprosić Państwa (zawodników oraz ich opiekunów) do wspólnego spędzenia czasu podczas zawodów w pięknie położonym ośrodku.

Czytaj więcej...

Dwa awanse na 3 Grand Prix Polski Żaków

W niedzielę 4 marca w Sulechowie odbył się III WTK Żaków. Wśród dziewcząt zwyciężyła Maja Sokołowska, a wśród chłopców drugie miejsce gwarantujące awans na GP Polski zajął Kacper Buda. 3 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków zostanie rozegrane 06-08.04 w Mławie.

Czytaj więcej...

START ZIELONA GÓRA ZWYCIĘŻA W VII TURNIEJU ALTS

W Drzonkowie (24.02.2018) rozegrano VII Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 21 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra) , II miejsce zajął Krzysztof Stocik (BMP Logistic), III miejsce wywalczył Jarosław Krupa(PGE).

Czytaj więcej...

Grand Prix Polski ponownie w Drzonkowie

zks-drzonkow-50x50Już po raz kolejny Zielonogórski Klub Sportowy zorganizuje Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym. Tym razem do Zielonej Góry (WOSiR Drzonków) w dniach 23-25.03.2018r. przyjadą najlepsi juniorzy młodsi w kraju. Poniżej szczegółowe informacje o w/w imprezie.

VII M-CE SZYMONA NAJDERA NA III GPP JUNIORÓW!

W Łomży (23-25.03.2018) rozegrano Grand Prix Polski Juniorów i Juniorek. Wśród najlepszych w tej kategorii wiekowej w kraju znalazło się 13 zawodników ZKS-u. Najlepiej z nich zaprezentował się Szymon Najder, który zajął VII-e m-ce. X-te miejsce zajął Łukasz Wachowiak. W czołowej 16-ce uplasowali się jeszcze Jakub Jankowski - 14 i Damian Korczak - 15 miejsce.

Czytaj więcej...

3 MEDALE MŁODZIEŻOWCÓW ZKS-U NA MISTRZOSTWACH POLSKI

W Ustrzykach Dolnych (15-18.02.2018) rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzieżowców. Cieszy dobra postawa naszych zawodników, którzy zdobyli trzy medale. Złoty medal w grze podwójnej wywalczył Kamil Nalepa w parze z Marco Gola(były zawodnik ZKS-u), brąz w drużynie(Nalepa K., Felkel Grzegorz, Lubin Hubert) i brązowy medal indywidualnie zdobył Kamil Nalepa, co cieszy najbardziej, gdyż dzięki temu wynikowi Kamil ma bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Mińsku. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

XX Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów (wyniki)

W dniu 11.02.2018r. w Kostrzynie n/O zostały rozegrane XX indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego w tenisie stołowym. Zawodnicy ZKS-u przywieźli z tej imprezy worek medali. Poniżej medaliści poszczególnych konkurencji:

Czytaj więcej...

START ZIELONA GÓRA ZWYCIĘŻA W VI TURNIEJU ALTS

W Drzonkowie (10.02.2018) rozegrano VI Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 24 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Jarosław Krupa(PGE) , III miejsce zajął Krzysztof Stocik (BMP Logistic)

Czytaj więcej...

II GRAND PRIX ŻAKÓW

W dniu 3.02.2018r. nasi najmłodsi adepci rywalizowali w II Grand Prix Żaków w Łaziskach Górnych. W turnieju żaczek grała Maja Sokołowska, a wśród chłopców wystąpił Kacper Buda, dla którego był to pierwszy start na turnieju ogólnopolskim.

Czytaj więcej...

2 AWANSE NA III GPP JUNIORÓW

W miniony weekend, w Drzonkowie (3-4.02.2018) rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów i Juniorów. W rywalizacji udział wzięło 60 zawodników. Dwóch najlepszych w każdej kategorii uzyskało awans na III Grand Prix Polski Juniorów (Łomża, 23-25.02.2018) i Kadetów (Z.Góra, 23-25.03.2018).

Czytaj więcej...

DAMIAN GRUSZKA I OLA POŹNIAK Z AWANSEM

W Sulechowie rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików w Tenisie Stołowym. I miejsce wśród chłopców wywalczył Damian Gruszka, wśród dziewcząt II miejsce zajęła Ola Poźniak - oboje uzyskali awans na III Grand Prix Polski Młodzików(Białystok, 16-18.02.2018) Gratulujemy!

Czytaj więcej...