ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 4 MISTRZEM WOJEWÓDZTWA!

W Drzonkowie (13.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Młodzieży Szkolnej(Szkoły Podstawowe, klasy VII, VIII i III Gimnazjum) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym.

ims

Czytaj więcej...

FINAŁY LOM W TENISIE STOŁOWYM - LICEALIADA

W Drzonkowie(11.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - Licealiada (Szkoły ponadgimnazjalne)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym. W rywalizacji udział wzięło 11 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców.

LICEALIADA

Czytaj więcej...

SP-24 ZIELONA GÓRA NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE!

W Drzonkowie(12.12.2018), na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im.Zbigniewa Majewskiego rozegrano Finał Wojewódzki Lubuskiej Olimpiady - Igrzyska Dzieci(Szkoły Podstawowe, klasy VI-te i młodsi)) Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym - . W rywalizacji udział  wzięło 15 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 15 szkół w kategorii chłopców. Zwycięzcy turnieju uzyskali awans na finał ogólnopolski.

Końcowa klasyfikacja: Zobacz zdjęcia...

SP-24

Czytaj więcej...

GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY 2018

Plakat Gwiazdkowy 2018Już 15 grudnia, na hali MOSiR w Zielonej Górze, przy ul. Urszuli 22 rozegrany zostanie IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika słodki upominek, pamiątkową koszulkę, a dla zwycięzców medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej...

III MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO!

W Jastrzebiu rozegrano II Grand Prix Polski Kadetów. W zawodach udział wzięło 250 zawodników. Oto wyniki naszych zawodników: Mateusz Zalewski 3, Alan Kulczycki 6(OSSM Drzonków), Filip Krzywniak 9, Damian Gruszka 49-56, Igor Franc nie wyszedł na turniej główny.

IMG-0095

Czytaj więcej...

Kamil Nalepa najlepszy w II GP województwa lubuskiego seniorów.

WTKW Kostrzynie nad Odrą rozegrano II GP województwa lubuskiego seniorów. Zwyciężył Kamil Nalepa i zakwalifikował się na GPP Polski w Zawierciu(14-16.12.2018). Zobacz zdjęcia...

Czytaj więcej...

JAKUB JANKOWSKI PIĄTY W II GPP JUNIORÓW!

W Ostródzie (23-25.11.2018) rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło ponad 260 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 3:4 Jakubowi Witkowskiemu (AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Czytaj więcej...

KAMIL NALEPA STARTOWAŁ W PUCHARZE ŚWIATA NA BIAŁORUSI!

W Mińsku, w dniach 12-16.11.2018 Kamil Nalepa reprezentował nasz kraj w Pucharze Świata seniorów oraz U-21. Kamil odniósł kilka cennych zwycięstw, jednak nie uzyskał awansu z eliminacji grupowych do turnieju głównego.

Szczegółowe wyniki...

NALEPA KAMIL

WALUŚ TRANS ZWYCIĘZCĄ IV TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (10.11.2018) rozegrano IV Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Po raz pierwszy zespołowo zwyciężyła drużyna WALUŚ TRANS w składzie: NOWAK JAN, STARSZAK WOJCIECH, CYBULSKI ZBIGNIEW, CIULKIEWICZ MIROSŁAW, która zdobyła 166 punktów. II Miejsce wywalczyła drużyna BMP Logistic - 161pkt. Podium uzupełniła drużyna BESA BOMBA Żary - 156 punktów.

Czytaj więcej...

BEZ SUKCESU NA PUCHARZE ŚWIATA KADETÓW!

W miniony weekend biało-czerwoni wystartowali podczas Puchary Świata Slovak Cadet Open w Senec. Wśród reprezentantów znaleźli się zawodnicy Zielonogórskiego Klubu Sportowego: Mateusz Zalewski i Filip Krzywniak.

Czytaj więcej...

DWA AWANSE NA GPP MŁODZIKÓW!

W Górkach Noteckich (04.11.2018) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików. Na starcie stanęło blisko 60 uczestników.

Czytaj więcej...