WALUŚ TRANS ZWYCIĘŻA W VI TURNIEJU ALTS!

zks-drzonkow-50x50W Drzonkowie (02.02.2019) rozegrano VI Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zespołowo zwyciężyła drużyna WALUŚ TRANS w składzie: NOWAK JAN, CYBULSKI ZBIGNIEW, WALCZAK KAMIL, STARSZAK WOJCIECH, CIULKIEWICZ MIROSŁAW, SIEDLECKI GRZEGORZ, TUGI JACEK, ŁUCZAK RAFAŁ, która zdobyła 180 punktów. II Miejsce wywalczyła drużyna PGE ENERGIA ODNAWIALNA - 166pkt. Podium uzupełniła drużyna STARTU ZIELONA GÓRA - 152pkt.

MATEUSZ ZALEWSKI POWOŁANY NA PUCHAR ŚWIATA KADETÓW!

ZALEWSKI MATEUSZMiło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu MATEUSZ ZALEWSKI otrzymał powołanie na Puchar Świata Kadetów - Czech Cadet Open - Hodonin, 15-17.02.2019. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

III GPP SENIORÓW - ZIELONA GÓRA, 25-27.01.2019 - POSUMOWANIE

W Zielonej Górze (25-27.01.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek. Po trzy dniach zmagań wyłoniono zwycięzców: Natalia Bajor (KU UE AZS Wrocław) wśród kobiet, które pokonała w finale koleżankę klubową Katarzynę Węgrzyn 4:1. III miejsce zajęły: Roksana Załomska (AJD Częstochowa) i Paulina Krzysiek (GLKS Nadarzyn).

DSC 2678

MAJA SOKOŁOWSKA STARTOWAŁA W GPP ŻACZEK!

W Wałbrzychu(11-13.01.2019) rozegrano II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek. W zawodach udział wzięła Maja Sokołowska, która zajęła w gronie 64 zawodniczek - 33 miejsce. Trener Kopecki Andrzej, mimo słabszego wyniku startowego widzi jednak kilka pozytywów z występu Mai. Zaangażowanie, wola walki i ambicja. Taka postawa w połączeniu z pracowitością podczas treningów naszej młodej zawodniczki z pewnością zaowocują w przyszłości.

Maja Wałbrzych

II MEMORIAŁ MARCINA BĄKA!

W Kostrzynie w dniach 12-13.01.2019 rozegrano II Memoriał Marcina Bąka. W turnieju udział wzięło 12 zawodników naszego klubu.

Memorial

III GPP SENIORÓW - KOMUNIKATY!

Zapraszamy na III Grand Prix Polski Seniorów i Seniorek w tenisie stołowym. Szczegóły w załącznikach:

GPPSeniorow 2019 plakat A3

NOWOROCZNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

Tradycyjnie (31.12.2018) w ostatni dzień roku sekcja tenisa stołowego organizuje turniej dla wszystkich chętnych. Dzieci, młodzież, starsi , młodsi, mężczyźni i kobiety grają wszyscy w jednej kategorii open. Choć wszyscy dają z siebie „maksa”, to w tym dniu wynik nie jest najważniejszy. Liczy się to, że można się wspólnie spotkać, poruszać przy stole , aktywnie spędzić czas, kilo zakończyć stary rok.

Noworoczny

BESA BOMBA ZWYCIĘZCĄ V TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (22.12.2018) rozegrano V Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Po raz pierwszy zespołowo zwyciężyła drużyna BESA BOMBA ŻARY w składzie: PASZCZENIUK DAWID, KORKUŚ KRZYSZTOF, MARACZ BARTŁOMIEJ, POLANOWSKA EWA, NIEKAŁO KRZYSZTOF, GOLBA MAREK, która zdobyła 169 punktów. II Miejsce wywalczyła drużyna BMP Logistic - 166pkt. Podium uzupełniła drużyna WALUŚ TRANS - 157 punktów.

ALTS 22 12 2018s

IX GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

Dnia 15 grudnia b.r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze wraz z Zielonogórskim Klubem Sportowym Drzonków zorganizowali "IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży oraz turniej open". Uczestnicy(150) rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.