I MIEJSCE I AWANS MAI SOKOŁOWSKIEJ

W Gorzowie (14.01.2018) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków. W zawodach udział wzięło 40 zawodników i zawodniczek.  I miejsce wśród żaczek i awans na II Grand Prix Polski (Łaziska Górne, 2-4.02.2018) zdobyła Maja Sokołowska. VI miejsce wywalczyła Nicole Sądel. Wśró chłopców blisko awansu był Kacper Buda, który zajął III miejsce, czwarty był Maciej Sławiński, a siódmy Jan Poźniak, Oliwier Gieburowski.

V TURNIEJ ALTS ZA NAMI

W Drzonkowie (13.01.2018) rozegrano V Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 28 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Krzysztof Stocik (BMP Logistic), III miejsce zajął Kamil Sroczyński (ZKS OLD-BOYS
Zespołowo I miejsce z 172 punktami zwyciężył zespół BMP LOGISTIC, II miejsce z 168 punktami przypadło drużynie START Zielona Góra , III miejsce zajął PGE Energia Odnawialna 166 pkt. Gratulujemy!
Załączniki:
Plik
Pobierz plik (ALTS - 13.01.2018.xls)ALTS - 13.01.2018.xls

DWA AWANSE NA III GP POLSKI SENIORÓW

W Kostrzynie (07.01.2018) rozegrano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. W zawodach dominowali zawodnicy ZKS-u. Zwycięzcą wśród seniorów został Kamil Nalepa, II miejsce zajął Grzegorz Felkel - obaj zawodnicy uzyskali awans na turniej ogólnopolski, który odbędzie się w Łomży (26-28.01.2018).

Czytaj więcej...

KAMIL NALEPA 18-ty NA II GPP SENIORÓW

W Wałbrzychu rozegrano II Grand Prix Polski Seniorów. W zawodach wystartowało czterech młodych zawodników ZKS-u. Najlepiej spisał się Kamil Nalepa, który zajął 18-te miejsce. W 1/16 finału przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju Tomaszem Kotowskim(Energa-Manekin Toruń). Był to ostatni start w 2017 roku. Przed nami 3 tygodnie przerwy świąteczno-noworocznej w rozgrywkach ligowych ii indywidualnych.
Szczegółowe wyniki...

Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży

Dnia 16 grudnia b.r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze wraz z Zielonogórskim Klubem Sportowym Drzonków zorganizowali "IX Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży oraz turniej amatorów". Uczestnicy(150) rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

BMP LOGISTIC WYGRYWA IV TURNIEJ ALTS

W Drzonkowie (02.12.2017) rozegrano IV Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 28 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Kamil Sroczyński (ZKS OLD-BOYS), III miejsce zajął Szułcik Radosław(BMP Logistic).

Czytaj więcej...

ŁUKASZ WACHOWIAK TRZECI NA II GPP JUNIORÓW

W Ostródzie (7-10.12.2017) rozegrano II Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym Juniorów i Juniorek. Bardzo dobrze zaprezentował się junior ZKS-u - ŁUKASZ WACHOWIAK, który wywalczył III miejsce. Zwycięzcą turnieju został trenujący na co dzień w Drzonkowie - Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz).

Czytaj więcej...

3 AWANSE NA II GPP SENIORÓW

W Drzonkowie (03.12.2017) rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów. Wśród mężczyzn zwyciężył Szymon Najder, II miejsce zajął Łukasz Wachowiak. Wśród kobiet II miejsce wywalczyła Gabriela Sokołowska - te osoby uzyskały awans na II Grand Prix Polski Seniorów, które rozegrane zostaną w Wałbrzychu (15-17.12.2017). III miejsce wśród kobiet zajęła Paulina Gładka. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

GWIAZDKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2017!

zks-drzonkow-50x50ZKS Drzonków wraz z MOSiR Zielona Góra zaprasza dzieci i młodzież na Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży. Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika miłą niespodziankę: słodki upominek oraz koszulkę. Dla zwycięzców dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje w komunikacie zawodów. Już teraz dziękujemy za wsparcie organizacji turnieju: Dyrektorowi MOSiR - Panu Robertowi Jagiełowiczowi oraz firmom NORDIS, PGNIG O/Zielona Góra oraz TERRA PLANT.

nordisterra-plant nordis

BEZ SUKCESÓW NA MŚ JUNIORÓW

We Włoszech (Riva del Garda, 26.11.-03.12.2017) rozegrano Mistrzostwa Świata Juniorów, w których startował zawodnik naszego klubu - Kamil Nalepa. Kamil przedarł się przez kwalifikacje grupowe i awansował do turnieju głównego, gdzie w 1/32 uległ Florianowi Cnudde (Belgia) 0:4 i odpadł z turnieju. W turnieju mikstowym Kamil w parze z Julią Ślązak ulegli parze z Korei Południowej Kwak Yu Bin/Kim Yealin 0:3 i zakończyli udział odpadając na szczeblu eliminacji do turnieju głównego.

PATRYK DZIUBA I MATEUSZ ZALEWSKI NA PODIUM II GPP KADETÓW

W Wałbrzychu (24-26.11.2017) rozegrano  II Grand Prix Polski Kadetów. W zawodach udział wzięło blisko 220 uczestników. Świetnie spisali się nasi kadeci. II miejsce wywalczył Patryk Dziuba, który dopiero w finale uległ Szymonowi Kolasa (KS Gorce Nowy Targ) 0:4. III miejsce zajął Mateusz Zalewski. Przypomnijmy, że Mateusz jest jeszcze młodzikiem, dlatego podium w kategorii kadetów uznać należy za duży sukces. IX-te miejsce zajął Damian Korczak, a XIV-te Filip Krzywniak. Gratuleujemy!

Czytaj więcej...