ZAWODNICY ZKS-U STARTOWALI W BELGII!

Już kolejny raz reprezentacja województwa lubuskiego (w tym zawodnicy ZKS Drzonków) uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży w tenisie stołowym w Hasselt (Belgia). W dniach 7-10.06.2019 rozegrano 27 edycję tego turnieju.

Szymon

Czytaj więcej...

II MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!

W Zielonej Górze(01.06.2019) na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko ponad 100 uczestników z 4 województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

DSC 4739

Czytaj więcej...

GIM-13 WICEMISTRZEM POLSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!

W Zielonej Górze-Drzonkowie(29-31.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęło 21 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 18 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

DSC 4458

Czytaj więcej...

VII LO MISTRZEM POLSKI!

W dniach Zielonej Górze-Drzonkowie(27-29.05.2019)na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęły 12 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 20 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie.

unnamed 3

Czytaj więcej...

FINAŁ OGÓLNOPOLSKI IMS ROZPOCZĘTY!

Dziś(30.05.2019) na hali tenisowej WOSiR rozpoczął się Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Imprezę uroczyście otworzył Łukasz Porycki - Marszałek Województwa Lubuskiego. Słowo wstępne wygłosił Zbigniew Bermes - Prezes Szkolnego Związku Sportowego "Ziemia Lubuska". Wśród gości otwarcia był również nasz najlepszy tenisista stołowy wszechczasów - Lucjan Błaszczyk. O tytuł Mistrza Polski rywalizować będzie najlepszych w kraju  21 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Wśród faworytów drużyny z Zielonej Góry - SP-24 i GIM-13. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania. Gry finałowe zaplanowano na jutro(31.05.) w godzinach 9.00-12.00.

IMS - LOSOWANIE PO WERYFIKACJI!

W załączniku komplet informacji:

INFORMACJE - MP SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH!

zks-drzonkow-50x50Komplet informacji w załącznikach:

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE!!! (zaproszenie)

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym "Ziemia Lubuska" ma zaszczyt zaprosić na nadchodzące wydarzenia tenisa stołowego, które odbędą się na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

MAJA SOKOŁOWSKA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA!

W Nowogrodzie Bobrzańskim(25.05.2019) rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów. Świetnie spisała się Maja Sokokołowsja, która zdobyła złoty medal indywidualnie i srebrny w grze podwójnej w kategorii żaczek.

Czytaj więcej...

ROZSTAWIENIE - LOSOWANIE SZKOLNYCH MISTRZOSTW POLSKI

Plakat Szkolne MP 2019Już za dwa dni na obiektach WOSIR w Zielonej Górze-Drzonkowie rozpoczną się Szkolne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Poniżej zgłoszone drużyny, ranking oraz losowanie grup. Ostateczna weryfikacja odbędzie się na odprawie technicznej.

Przed nami Licealiada oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zapraszamy!

Serdczenie zapraszamy na Licealiadę oraz Igrzyska Młodzieży Szkolenej, które odbędą się w dniach 28-31 maja. Szczegóły na plakacie oraz załącznikach:

Plakat Szkolne MP 2019