BMP LOGISTIC ZWYCIĘŻA W IX TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (13.04.2019) rozegrano IX Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zespołowo zwyciężyła drużyna BMP LOGISTIC w składzie: SZUŁCIK RADOSŁAW, STOCIK KRZYSZTOF, RZAKOWSKI TOMASZ, GRZEBIELUCHA, DAWIDOWICZ STANISŁAW która zdobyła 184 punkty. II miejsce wywalczyła drużyna WALUŚ TRANS - 161pkt. Podium uzupełniła drużyna STARTU ZIELONA GÓRA - 159pkt.

IMG-7216Miło nam poinformować, że zawodnik Zielonogórskiego Klubu Sportowego zdobył brązowy medal w drużynie na Pucharze Świata Kadetów w Tenisie Stołowym.  W turnieju rozgrywanym we francuskim Metz(12-14.04.2019)Mateusz wraz z Miłoszem Redzimskim(Bogoria Grodzisk Mazowiecki) najpierw wygrali swoją grupę, pokonując m.in. faworyzowanych Czechów 3:0. W ćwierćfinale zawodnik naszego klubu wraz z Redzimskim pokonali po wyrównanym spotkaniu 3:2 mieszaną drużynę Rumunii i Rosji. W walce o finał Miłosz z Mateuszem ulegli 0:3 gospodarzom turnieju.

ZŁOTY MEDAL DEBLA NALEPA-WACHOWIAK!

W kolejnych dniach Młodzieżowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Krośnie(27-31.03.2019) zawodnicy ZKS-u zdobyli kolejny medal. Tym razem w grze podwójnej mężczyzn wywalczyli tytuł MISTRZA POLSKI!

IMG-20190331-WA0003

BRĄZOWY MEDAL ZKS-u!

af46fece-c003-4aba-b28a-bb39863326c8Na rozgrywanych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym(Krosno,27-31.03.2019) nasza drużyna w składzie NALEPA KAMIL, WACHOWIAK ŁUKASZ, LUBIN HUBERT, pod opieką trenera JÓZEFA JAGIELOWICZA  zdobyła brązowy medal w drużynie.

BMP LOGISTIC ZWYCIĘŻA W VIII TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (30.03.2019) rozegrano VIIi Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zespołowo zwyciężyła drużyna BMP LOGISTIC w składzie: SZUŁCIK RADOSŁAW, STOCIK KRZYSZTOF, RZAKOWSKI TOMASZ, GRZEBIELUCHA TOMASZ, GRENDZIAK MAREK która zdobyła 177 punktów. II miejsce wywalczyła drużyna WALUŚ TRANS - 162pkt. Podium uzupełniła drużyna STARTU ZIELONA GÓRA - 151pkt.

IMG-7112

ZKS PALMIARNIA WYGRYWA PUCHAR POLSKJ NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM!

IMG-7077W Kostrzynie(24.03.2019) rozegrano Finał Wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn w Tenisie Stołowym. Puchar zdobyła ZKS Palmiarnia w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak, Maciej Kołodziejczyk i Jakub Jankowski. II miejsce zajęła drużyna ZKS KORNER-NORDIS. III miejsce UKS Warta Kostrzyn, IV-te GKS Gorzovia Gorzów.  Gratulujemy. Nasza drużyna uzyskała awans na szczebel ogólnopolski.

VI MIEJSCE MATEUSZA ZALEWSKIEGO, VIII FILIPA KRZYWNIAKA NA III GPP KADETÓW!

KRZYWNIAK FILIPZALEWSKI MATEUSZW Białymstoku(15-17.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Kadetów w Tenisie Stołowym. Wśród najlepszych w kraju startowało trzech zawodników ZKS-u oraz trenujący na co dzień w Drzonkowie, a reprezentujący klub Olimpia-Unia Grudziądz - ALAN KULCZYCKI. Najlepiej z tej czwórki spisał się właśnie najmłodszy Alan, który zajął III miejsce, a w ćwierćfinale zwyciężył MATEUSZA ZALEWSKIEGO 4:1. Mateusz ostatecznie zajął miejsce VI-te. Do najlepszej ósemki w kraju awansował również FILIP KRZYWNIAK, który niestety w grach finałowych wypadł już trochę słabiej i zajął ostatecznie VIII-e miejsce.

BEZ SUKCESÓW NA MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW!

W Gliwicach(1-3.03.2019) rozegrano 87 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięła trzyosobowa reprezentacja ZKS-u w składzie: Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Jakub Jankowski.

JAKUB JANKOWSKIWACHOWIAK ŁUKASZNALEPA KAMIL

JAKUB JANKOWSKI V-ty NA III GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW!

CHŁODNICKI PIOTRJAKUB JANKOWSKIW Luboniu (8-10.03.2019) rozegrano III Grand Prix Polski Juniorów w Tenisie Stołowym. Podczas trzech dni zmagań, w zawodach udział wzięło blisko 300 zawodników. ZKS reprezentowali 10 juniorów i jedna juniorka. Najlepiej spisał się Jakub Jankowski, który przegrał tylko jedną grę, w ćwierćfinale uległ 1:4 późniejszemu finaliście Janowi Zandeckiemu(AWFIS Gdańsk). W pozostałych 7 grach odchodził od stołu zwycięsko. Dobry występ zanotował również Piotr Chłodnicki, który awansował do najlepszej ósemki turnieju i ostatecznie zajął VII-me miejsce. Szymon Najder zajął miejsce 17. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się w trzeciej i czwartej dziesiątce.

BESA BOMBA ZWYCIĘZCĄ VII TURNIEJU ALTS!

W Drzonkowie (09.03.2019) rozegrano VII Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Zespołowo zwyciężyła drużyna BESA BOMBA ŻARY w składzie: PASZCZENIUK DAWID, MARACZ BARTŁOMIEJ, POLANOWSKA EWA, KORKUŚ KRZYSZTOF, GIERCZAK KRZYSZTOF, która zdobyła 180 punktów. II Miejsce wywalczyła BMP LOGISTIC - 166pkt. Podium uzupełniła drużyna WALUŚ TRANS - 157pkt.

ALTS 09 03 2019

FINAŁ WOJEWÓDZKI MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY - KOMUNIKAT!

zks-drzonkow-50x50W załączniku poniżej prezentujemy komunikat dotyczący XIII FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: