JUNIORZY ZKS-U STARTOWALI W GRAND PRIX POLSKI!

W dniach 11-13.10. 2019 Gorzów Wielkopolski byl gospodarzem GPP juniorów i juniorek. ZKS na turnieju reprezentowało 7 zawodników. Najlepiej spisali się Jakub Jankowski i Mateusz Zalewski którzy zajeli miejsca w przedziale 5-8.

IMG-2035

Czytaj więcej...

II GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW PRZERWANY!

W czasie 2. Grand Prix Polski Weteranów w Zielonej Górze, rozgrywanego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków, doszło do tragedii.

Czytaj więcej...

MATEUSZ ZALEWSKI NAJLEPSZY!

Zalewski Mateusz W Krakowie (27-29.09.2019) rozegrano I Grand Prix Polski Kadetów! Zwycięzcą tego turnieju został zawodnik ZKS-u Mateusz Zalewski, który pokonał w finale trenującego na co dzień w Drzonkowie Alana Kulczyckiego(Dojlidy Białystok) 3:2 w setach. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

II MIEJSCE BARBARY JASIŃSKIEJ!

W Górkach Noteckich(29.09.2019) rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków, Żaczek, Skrzatów i Skrzatek. W najmłodszej kategorii dziewcząt(skrzatki) bardzo dobrze spisała się Barbara Jasińska, która zajęła II miejsce. Najlepiej wśród chłopców(żaków) wypadł Leon Żmuda, który wywalczył V miejsce.

Skrzaci

Czytaj więcej...

GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW - KOMUNIKAT!

W załacznikach poniżej przedstawiamy szczególy dotyczące GRAND PRIX POLSKI WETERANÓW:

 PLAKAT A3-1

KAMIL NALEPA DZIEWIĄTY NA GPP SENIORÓW!

NALEPA KAMILW Wałbrzychu(20-22.09.2019) rozegrano I Grand Prix Polski Seniorów. W zawodach startowało siedmiu naszych zawodników. Najlepiej poradzili sobie Kamil Nalepa, który w turnieju głównym wygrał wszystkie gry grupowe i awansował do 1/8, gdzie przegrał z Michałem Bańkoszem 3:4, w siódmym secie 9-11 oraz Łukasz Wachowiak, który zajął 17-te miejsce. Pozostali zawodnicy zakończyli udział w zawodach na piątkowych eliminacjach.

Czytaj więcej...

W DRZONKOWIE RYWALIZOWALI JUNIORZY I MŁODZICY

Przy licznie obsadzonym turnieju przez młodych pingpongistów, w Drzonkowie(22.09.2019) rozegrano I wojewódzki turniej kwalifikacyjny juniorów i młodzików. Bardzo dobrze spisała się nasza zawodniczka Maja Sokołowska, która zwyciężyła w kategorri młodziczek i awansowała na I Grand Prix Polski Młodziczek(Wałbrzych, 5-7.10.2019). Blisko awansu w kategorii juniorów był Filip Krzywniak, który ostatecznie po porażce w finale z Mateuszem Żelengowskim(AZS UZ Z.Góra) zajął II miejsce. Gratulejemy!

SOKOŁOWSKA MAJA

Czytaj więcej...

ZALEWSKI ZE SREBREM!!!

ZALEŚW chorwackim Varażdinie(18-22.09.2019) rozegrano Croatia Golden Cadet Open (odpowiednik Pucharu Świata kadetów), w którym bardzo dobrze spisał się reprezentant ZKS Palmiarnia Zielona Góra – Mateusz Zalewski.

Czytaj więcej...

Powołania na WCC w Cetniewie

ZALEŚMiło nam poinformować, że nasz zawodnik został powołany na Puchar Świata Kadetów w Varazdin(18-22.09.2019) oraz na World Kadet Chalange(nieoficjalne MŚ kadetów) w Cetniewie(23-31.10.2019). Gratulujemy i życzymy powodzenia!

REKORDOWY PINGPONGOWY!

Trzecia edycja Pingpongowego PGE Narodowego(15.09.2019) połączona z Narodowym Dniem Tenisa Stołowego przyciągnęła tłumy do stolicy Polski. W ogólnopolskim święcie tenisa stołowego wzięło udział blisko 11 tysięcy osób. W zorganizowanych turniejach rywalizowało 1200 uczestników.

Pingpongowy

Czytaj więcej...

ŁUKASZ WACHOWIAK ZWYCIĘZCĄ I WTK SENIORÓW!

IMG 1258W Drzonkowie(08.09.2019) rozegrano I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w Tenisie Stołowym. I miejsce w turnieju i awans na Grand Prix Polski wywalczył zawodnik ZKS-u Łukasz Wachowiak, który w finale pokonał 3:1 Jakuba Masłowskiego(UKS Warta Kostrzyn).

Czytaj więcej...