Obóz zimowy

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy wraz ze Stowarzyszeniem Racula zaprasza dzieci i młodzież na obóz zimowy do Murzasichla. Szczegółowe informacje oraz karty obozowe poniżej.

ZKS zaprasza na Obóz tenisa stołowego oraz Mini Drzonków Cup 2018

Komplet informacji w załączniku:

Plakat Mini Cup 2018

ZA NAMI OBÓZ W LIMANOWEJ

Piękne krajobrazy Beskidu Wyspowego, plażowanie na kąpielisku "Chorwacja", dużo ruchu na świeżym powietrzu, hala sportowa, boiska sportowe, zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Basen Solne Miasto w Wieliczce, zdobyte szczyty "Paproci", "Łysej Góry", Kompleks basenów, kręgielnia, squash w Limanowej, ognisko - to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, organizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY w Limanowej w dniach 16-23 lipca 2018 roku.

Czytaj więcej...

PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU - LUCJAN BŁASZCZYK W NOWEJ ROLI

TENISIŚCI STOŁOWI ZKS PALMIARNIA TRENUJĄ POD CZUJNYM OKIEM "NOWEGO" TRENERA LUCJANA BŁASZCZYKA! Na obiektach WOSiR w Zielonej Górze (Drzonkowie:) przygotowania do nowego sezonu trwają pełną parą. Treningi rozpoczęliśmy 9 lipca.

Czytaj więcej...

WAKACJE NA SPORTOWO W KOŁOBRZEGU!

Piękna, piaszczysta plaża, morskie fale, dużo ruchu na świeżym powietrzu, boiska sportowe, rejs statkiem, - to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, zorganizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY oraz STOWARZYSZENIE RACULA. Wzięło w nim udział ponad 120 dzieci z terenu Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości.

Kolobrzeg 2018

Czytaj więcej...

ZKS ZAPRASZA NA OBÓZ W LIMANOWEJ!

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na obóz sportowo-wypoczynkowy do Limanowej. Szczegóły w załączniku.

ZIMOWISKO W MURZASICHLU (podsumowanie)

W Murzasichlu (10-17.02.2018) ZKS wraz z "Stowarzyszeniem Racula" zorganizowali obóz zimowy. Program zajęć był bardzo napięty: codziennie 4 godziny jazdy na nartach lub snowboardzie, jazda na łyżwach, snowtubing, wyjazd do Aquaparku w Zakopanem, spacer i zakupy na Krupówkach, ognisko, kulig - to wszystko było udziałem 50 uczestników obozu. Pogoda dopisała, gdyż mieliśmy prawdziwą zimę - mnóstwo śniegu. Dziękujemy organizatorom, dziękujemy kadrze instruktorsko-wychowawczej, dziękujemy panu kierowcy, który nas bezpiecznie wszędzie dowiózł.
Zobacz zdjęcia z obozu... 

ZAPRASZAMY NA OBÓZ DO KOŁOBRZEGU

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza DZIECI I MŁODZIEŻ na letni obóz sportowo-wypoczynkowy nad polskie morze!
KOŁOBRZEG to znane uzdrowisko i wczasowisko polskiego wybrzeża. Szerokie, piaszczyste plaże i wspaniały mikroklimat zachęcają do kąpieli morskich oraz słonecznych. Jeśli planujesz dobrze i aktywnie wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie! Szczegóły w załączeniu...

Czytaj więcej...

U-13 KADRA EUROPY W DRZONKOWIE

Europejska Unia Tenisa Stołowego wybrała Drzonków koło Zielonej Góry na miejsce obozu szkoleniowego dla kadry Europy U-13. Głównym prowadzącym zajęcia będzie jeden z naszych najlepszych zawodników w historii Lucjan Błaszczyk, a współorganizatorem obozu Zielonogórski Klub Sportowy.

Czytaj więcej...

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na obóz zimowy do Murzasichla

Obóz sportowy przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży lubiącej sport, a także wszystkich tych, którzy cenią zdrowy i aktywny tryb życia. Specjalnie dla nich stworzyliśmy program bogaty w zajęcia. Szczegóły w ulotce.

Czytaj więcej...

Obóz kondycyjny w Przesiece

W Przesiece (15-22.07.2017) zawodnicy ZKS Drzonków wraz z Kadrą Wojewódzką Juniorów i Młodzików rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/2018. Uczestnicy obozu trenowali trzy razy dziennie. Podczas treningów biegowych zdobyli takie góry i schroniska jak: "Śnieżka", "Szrenica", "Odrodzenie", "Chojnik", "Łabski Szczyt", "Śnieżne Kotły", "Samotnia".

Czytaj więcej...