Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na obóz zimowy do Murzasichla

Obóz sportowy przeznaczony jest dla dzieci oraz młodzieży lubiącej sport, a także wszystkich tych, którzy cenią zdrowy i aktywny tryb życia. Specjalnie dla nich stworzyliśmy program bogaty w zajęcia. Szczegóły w ulotce.

Czytaj więcej...

Obóz kondycyjny w Przesiece

W Przesiece (15-22.07.2017) zawodnicy ZKS Drzonków wraz z Kadrą Wojewódzką Juniorów i Młodzików rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/2018. Uczestnicy obozu trenowali trzy razy dziennie. Podczas treningów biegowych zdobyli takie góry i schroniska jak: "Śnieżka", "Szrenica", "Odrodzenie", "Chojnik", "Łabski Szczyt", "Śnieżne Kotły", "Samotnia".

Czytaj więcej...

Obóz sportowo-rekreacyjny - Kołobrzeg 2017

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza DZIECI I MŁODZIEŻ na letni obóz sportowo-wypoczynkowy nad polskie morze!

Czytaj więcej...

Obóz narciarski w Murzasichlu - Ferie 2017!

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na obóz sportowy(narciarski) - Murzasichle, 4-11 luty 2017. Szczegółowe informacje w komunikacie.

„Wakacje bez nudy”- Darłówko, 27.06. - 07.07.2016r. (zdjęcia)

Piękna, piaszczysta plaża, morskie fale, dużo ruchu na świeżym powietrzu, boiska sportowe, wydmy, rejs statkiem, - to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, zorganizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY oraz STOWARZYSZENIE RACULA. Wzięło w nim udział blisko 100 dzieci z terenu Miasta Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości.

darlowko

Czytaj więcej...

Obóz sportowy!

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na letni obóz sportowo-wypoczynkowy nad polskie morze!

Czytaj więcej...

Zapraszamy na obóz zimowy do Murzasichla!

zks-drzonkow-50x50W drugim tygodniu ferii zimowych (23-30.01.2015) ZKS Drzonków organizuje wyjazd na zimowisko do Murzasichla(koło Zakopanego). Kto chciałby spróbować swoich sił na nartach, łyżwach, snowtubingu oraz skorzystać z innych atrakcji , to zapraszamy do wyjazdu.

Czytaj więcej...

Wakacje bez nudy!

zks-drzonkow-50x50Piękne krajobrazy Beskidu Wyspowego, plażowanie na kąpielisku "Chorwacja", dużo ruchu na świeżym powietrzu, hala sportowa, boiska sportowe, spływ łodzią flisacką "Przełomem Dunajca", zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Starego Rynku w Krakowie, zdobyte szczyty "Paproci", "Łysej Góry", "Pasierbiec", ognisko nad stawem z pstrągami, dyskoteka - to nie opis wymarzonego miejsca na wakacje, ale rzeczywistość, w której przyszło się spotkać uczestnikom obozu sportowo-rekreacyjnego, organizowanego przez ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY w Limanowej w dniach 20-30 lipca 2015 roku.

Czytaj więcej...

Wakacje na sportowo - półkolonie ZKS!

zks-drzonkow-50x50Uprzejmie informujemy, że w Drzonkowie w dniach 3-28 sierpnia 2015 sekcja tenisa stołowego ZKS Drzonków organizuje półkolonie sportowe. Zajęcia odbywać się na obiektach WOSiR Drzonków i PG Drzonków od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. W programie przewidziane są: tenis stołowy, zajęcia na strzelnicy i pływalni, gry i zabawy sportowe. W załączniku karta obozowa do wypełnienia.

Czytaj więcej...

Wakacje Pełne Zdrowia, Ruchu i Radości w Limanowej

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na Wakacje Pełne Zdrowia, Ruchu i Radości w Limanowej. W załącznikach poniżnej znajdziecie komplet informacji:

 

Zimowe szaleństwo

W dniach 14-21 luty 2015, w Murzasichlu nasi zawodnicy uczestniczyli w obozie zimowym. Pogoda dopisała, warunki narciarskie były wyśmienite. Oprócz codziennej jazdy na nartach i gry w tenisa stołowego, uczestnicy obozu byli w Aqua Parku w Zakopanem, jeździli na łyżwach, snow-tubingu, wzięli udział w kuligu oraz zwiedzili szereg miejscowych atrakcji turystycznych.

 

Czytaj więcej...