4 MECZE - 4 ZWYCIĘSTWA!

W miniony weekend rozegrano kolejne mecze ligowe. W II lidze mężczyzn ZKS NORDIS zwyciężył Odrę Głoska Księgienice 9:1. Jankowski Jakub 2,5pkt., Zalewski Mateusz i Krzywniak Filip po 2,0pkt., Andrzej Kopecki 0,5.

Czytaj więcej...

RUSZYŁY ROZGRYWKI LIGOWE - II, III, IV LIGA!

W drugiej lidze ZKS NORDIS pokonał ZKS KORNER 6:4 , a w trzeciej lidze ZKS CROFORD przegrał z ŻSTS Żagań 3:10.

ZKS BMP Logistic w swoim inauguracyjnym pojedynku w meczu czwartej ligi pod wodzą Prezesa Przemysława Jasińskiego pokonuje UKS Prus Żary w wyrównanym pojedynku 10:8.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo, remis i porażka rezerw ZKS-u

W Drzonkowie (04.11.2017) rozegrano mecze ligowe. W I lidze ZKS Drzonków uległ IKS Start Zduńska Wola 4:6, punkty dla naszej drużyny zdobyli Łuaksz Wachowiak 2,5 oraz Kamil Nalepa 1,5. W meczu II ligi ZKS IV rozgromił akademików z Wrocławia 10:0 Filip Krzyniak, Kacper Ligowski, Krzysztof Stamirowski i Paweł Sroczyński po 2,5 pkt. W meczu IV ligi ZKS zremisował z Dzisiątką Nowa Sól 9:9, komplet punktów zdobyli Szymon Marciniak i Gabriela Sokołowska (po 4,5).


Galeria zdjęć...

Pewne zwycięstwo ZKS Palmiarnii w Bydgoszczy

W drugiej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia zwyciężył na wyjeździe Zoleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:0 i wysunął się na pierwsze miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Zwycięska kolejka drużyn ZKS-u!

W sobotę (04.03.2017) rozegrano kolejne mecze ligowe. Nasze zespoły odniosły komplet zwycięstw.
Drużyna II ligi pokonała na wyjeżdzie Wołowię Wołów 7:3, w III lidze nasza młoda drużyna zwyciężyła w Żaganiu 10:0, natomiast czwartoligowcy w Drzonkowie pokonali Pogoń Wschowę 10:1.

Czytaj więcej...

Udana kolejka ZKS Mazel!

zks-drzonkow-50x50W minioną sobotę(08.10) rozegrano kolejną kolejkę I, II, III i IV LIGI. Wszystkie nasze zespoły grały na wyjeździe.

Czytaj więcej...

Mistrzowska dogrywka z Lucjanem Błaszczykiem (wideo)

Zapraszamy do obejrzania bardzo ciekawego wywiadu z ikoną tenisa stołowego, Lucjanem Błaszczykiem:

Czwarte miejsce SP Drzonków na Mistrzostwach Polski

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Drzonkowie w składzie Filip Krzywniak i Szymon Sergiel zajęła 4m. w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Rawie Mazowieckiej. Opiekunem zespołu był Krzysztof Lubin. Gratulacje!
mav

Czytaj więcej...

Wokół pingpongowych stołów

zks-drzonkow-50x50Zapraszamy do lektury kompletu wyników minionej kolejki rozgrywek I, II oraz III ligi.

Czytaj więcej...

Fatalny weekend drużyn ZKS-u

Jak najszybciej o minionym weekendzie będą chcieli zapomnieć nasi tenisiści stołowi. Żadna z drużyn ZKS-u niestety nie zdołała odnieść zwycięstwa.

Czytaj więcej...

Lucek i Taku w SP Drzonków!

09.02.2016 r. na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Drzonkowie odbyła się gra pokazowa Tenisa Stołowego Lucjana Błaszczyka i Takakiwa Taku.

Czytaj więcej...