Aktualności

Młodzież do boju

1 września br. rozpocznie się kolejny sezon Lotto Superligi tenisa stołowego. Dla Zielonogórskiego Klubu Sportowego rozpoczyna się 31 sezon bez spadku w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Czytaj więcej...

Porażka Palmiarni na koniec sezonu

W ostatniej kolejce sezonu 2017/2018 Lotto Superlidze Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia przegrała z Ostróda 2:3.

Czytaj więcej...

Ostatki Superligi. Pożegnanie Błaszczyka i Horejsiego

LOTTO Superliga nabiera tempa. Do rozegrania zostały dwie kolejki sezonu zasadniczego. Znamy uczestników fazy play – off. Są to drużyny z: Jarosławia, Działdowa, Grodziska Mazowieckiego i Rzeszowa. Poznaliśmy też pierwszego spadkowicza jest Warta Kostrzyn/O, a drugim spadkowiczem będzie Białystok lub Bydgoszcz.

Czytaj więcej...

PRZEGRANA I UTRZYMANIE PALMIARNII

Zielonogórzanie pozostają w krajowej elicie. Mimo porażki z Bytomianami, dzięki zdobyciu jednego dużego punktu meczowego ZKS Palmiarnia na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu zasadniczego Lotto Superligi Tenisa Stołowego zapewniła sobie byt.

Czytaj więcej...

OSTATNI WYSTĘP TAKU W BARWACH PALMIARNII

Już 17 kwietnia 2018 roku, o godz.18.00 ZKS Palmiarnia, w hali WOSiR w Drzonkowie rozegra kolejne spotkanie Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Przeciwnikiem zielonogórzan będzie drużyna 3S Polonia Bytom.

Czytaj więcej...

PORAŻKA W RZESZOWIE!

W 18 kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia przegrała w Rzeszowie 1:3. Nasza drużyna była bliska zdobycia minimum jednego punktu, gdyż Taku Takakiwa w drugiej grze dosyć łatwo pokonał Tomasza Lewandowskiego 3:1, a Lucjan Błaszczyk był bardzo bliski zwycięstwa z Wasilijem Lakiejewem, ostatecznie uległ Rosjaninowi 2:3.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo ZKS-u Palmiarnii

Derby Ziemi Lubuskiej rozegrane w Wieliczce dla zielonogórzan. ZKS Palmiarnia pokonała 3:0 UKS Wartę Kostrzyn i awansowała na 5-te miejsce w tabeli, zachowując szansę na play-offy.

Czytaj więcej...

Lubuskie derby w Wieliczce

Serdecznie  zapraszamy do Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym „Solne Miasto"  na mecz LOTTO Superligi Tenisa Stołowego pomiędzy ZKS Palmiarnia –UKS Warta (Lubuskie derby w Wieliczce) 10.04.2018 Godz. 18.00  drużyna Palmiarni wystąpi w najsilniejszym składzie Lucjan Błaszczyk, Taku Takakiwa i  pięciokrotny Mistrz Świata Szwed Jorgen Persson (pożegnalny mecz ikony tenisa w LOTTO Superlidze). Mecz w ramach LOTTO Superligi będzie transmitowany na żywo przez PZTS oraz poprzez łącza internetowe.

GDAŃSZCZANIE GÓRĄ!

Do pierwszego pojedynku podeszli doświadczony kapitan gospodarzy Lucjan Błaszczyk oraz aktualny Mistrz Polski U-21 Marek Badowski. Zawodnik gości potwierdził swoją wysoką formę z ostatnich zawodów i zwyciężył z zawodnikiem ZKS-u 3:0.

Czytaj więcej...

ZKS Palmiarnia - AWFiS Gdańsk (zapowiedź)

Już jutro (20.02.2018) w hali sportowej WOSiR Drzonków ZKS Palmiarnia podejmie drużynę z Gdańska. Obie drużyny plasują się w środkowej części tabeli Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Gospodarze wystąpią w składzie: Lucjan Błaszczyk, Miro Horejsi i Kamil Nalepa, goście: Mikhail Paikov, Marek Badowski. W pierwszym meczu górą byli zielonogorzanie, którzy z Ng Pak Nam w składzie zwyciężyli gdańszczan 3:0. Jak będzie w rewanżu? Zapraszamy fanów „pingponga" na godz.18.00.

Czytaj więcej...

PERSSON ZAGRA W PALMIARNII!

Po ponad dwuletniej przerwie słynny Szwed Joergen Persson wraca do polskiej superligi. Ma znów zagrać - w jednym meczu - dla Palmiarni Zielona Góra, w której występował w latach 2014-2015. W tym zespole są m.in. Lucjan Błaszczyk i Taku Takakiwa.

Czytaj więcej...