ZWYCIĘSTWO NA POŻEGNANIE!

W ostatnim występie w Lotto Superlidze w tym sezonie ZKS Palmiarnia pokonał Lotto Zooleszcz Bydgoszcz 3:0.

20190407 183219

Czytaj więcej...

ZKS PALMIARNIA - KS ENERGA-MANEKIN 0-3!

W 18 kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa drużynie Energa KTS Toruń 0:3.

20190317 170726

Czytaj więcej...

ZKS Palmiarnia – Energa KTS Toruń

W 18 kolejce Lotto Superligi tenisa stołowego zielonogórska Palmiarnia zmierzy się z Energa KTS Toruń. Drużyna gości w ligowej tabeli zajmuje 9 miejsce z 16 punktami i prawie może być pewna utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

FB IMG 1552315853433

Czytaj więcej...

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO ZKS PALMIARNI!

16 kolejka Lotto Superligi Tenisa Stołowego szczęśliwa dla zielonogórzan. W dzisiejszym meczu ZKS Palmiarnia zwyciężyła Morliny Ostróda 3:2. Na sukces naszej drużyny zapracowali wszyscy zawodnicy, zdobywając każdy po jednym punkcie. Dobrze spotkanie rozpoczął Kamil Nalepa, który 3:0 wygrał z Kacprem Petasiem. Nieosiągalny tego dnia dla ZKS-u był Tzu Hsiang Hing, który w drugim pojedynku dnia zwyciężył Jakuba Jankowskiego 3:0, a następnie Kamila Nalepę 2:0.

IMG 6826

Czytaj więcej...

ZKS PALMIARNIA - DOJLIDY BIAŁYSTOK 0:3

W VX kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia uległa drużynie KS Dojlidy Białystok 0:3. Zdecydowanym faworytem meczu byli goście, co udowodnili przy stole.

IMG 6728

Czytaj więcej...

Dwa mecze we własnej hali rozegrają tenisiści stołowi ZKS w Lotto Superlidze

22 lutego w ramach 15 kolejki do Winnego Grodu zawita zespół Dojlid Białystok. Drużyna z Podlasia zajmuje w tabeli 6 miejsce z 23 punktami, a ich skład to: Wang Zeng Yi, Chińczyk Li Yongyin i Przemysław Walaszek. W pierwszej rundzie zielonogórzanie przegrali w Białym Stoku 0:3. Trudno więc będzie się zrewanżować w piątek, gdyż goście po ciuchu liczą na awans do play – off i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w Zielonej Górze. Dysponują dwoma bardzo mocnymi graczami: Wang i Li, którzy są w stanie sami wygrać mecz. Natomiast Walaszek jest w podobnym wieku co nasi zawodnicy i gra na zbliżonym  poziomie. Faworytem spotkania są zdecydowanie goście.

plakat-A3 22-02

plakat-A3 24-02

Czytaj więcej...

ZKS PALMIARNIA NA TARCZY!

Nie udały się wyjazdowe mecze ZKS Palmiarni w Lotto Superlidze Tenisa Stołowego. W piątek (08.02) nasza drużyna przegrała 3:0 z 3S Polonia Bytom, a dzisiaj(10.02) uległa w Olimpii-Unia Grudziądz również 3:0. Mimo wyraźnych porażek, trudno odmówić naszej młodzieży walki i ambitnej postawy. Brakuje trochę jeszcze zimnej krwi w końcowych fragmentach setów. Najbliżej zwycięstwa był Kamil Nalepa, który dwukrotnie przegrał swoje pojedynki po 3:2. Po 14 kolejkach ZKS Palmiarnia nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Następne mecze ligowe już 22 i 24 lutego w Zielonej Górze.

DSC 9428

Czytaj więcej...

PORAŻKA Z LIDEREM

Na mecz 12 kolejki Lotto Superligi do Zielonej Góry przyjechał lider tabeli Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Zielonogórzanie ponieśli porażkę 1:3. Mecz trwał ponad dwie godziny i obfitował w wiele widowiskowych akcji.

DSC 3519 - Kopia

Czytaj więcej...

Przyjeżdża lider

W niedzielę 3 lutego rozpocznie się runda rewanżowa Lotto Superligi. ZKS Palmiarnia podejmie lidera po pierwszej rundzie Dartom Bogorie Grodzisk Mazowiecki.

superliga 92

Czytaj więcej...

PIERWSZY PUNKT ZIELONOGÓRZAN!

W arcyważnym spotkaniu 11. kolejki LOTTO Superligi, Morliny pokonały w Ostródzie Palmiarnię Zielona Góra 3:2. Taki wynik oznacza, że cenne dwa punkty w tabeli zyskali podopieczni Tomasza Krzeszewskiego, a pierwsze "oczko" w rozgrywkach wywalczyli zawodnicy Lucjana Błaszczyka.

DSC 9463

Czytaj więcej...

Czy będą pierwsze punkty?

W piątek 11 stycznia ZKS Palmiarnia rozegra wyjazdowe spotkanie z Morlinami Ostróda. Zespół z Warmii i Mazur przed sezonem odmłodził skład tak jak zielonogórzanie.

20190106 180206

Czytaj więcej...

Podkategorie