REMIS I ZWYCIĘSTWO DRUGOLIGOWCÓW!

W 2 kolejce II ligi mężczyzn ZKS NORDIS zwyciężył 8:2 GKS Gorzovię Gorzów Wlkp. Natomiast ZKS KORNER zremisował na wyjeździe z Odrą Głoska Ksieginice 5:5.

2 liga

Czytaj więcej...

CZAS NA REWANŻ!

Zapraszamy na mecz rewanżowy baraży awans do I ligi mężczyzn ZKS NORDIS - KTS Gliwice, 27.05.2019, godz.17.00, hala sportowa WOSiR w Drzonkowie. Sprawa awansu pozostaje otwarta. W pierwszym meczu barażowym o awans do I ligi mężczyzn ZKS NORDIS po bardzo zaciętym meczu uległ na wyjeździe 4:6. Remis był na wyciągnięcie ręki, zabrakło jednak trochę szczęścia. Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Emocji z pewnością nie zabraknie.

BARAŻE

Awans nie dla naszych

W drugim meczu barażowym o awans do I ligi mężczyzn ZKS III przegrał z Vivet Zawiercie 3:7 i tym samym to goście uzyskali promocję do wyższej ligi.(pierwszy mecz 6:4 dla Vivet).

Czytaj więcej...

MINIMALNA PORAŻKA W PIERWSZYM MECZU BARAŻOWYM O AWANS DO I LIGI MĘŻCZYZN!

ZKS III Drzonków uległ drużynie KS VIRET CMC Zawiercie 4:6. Punkty dla drużyny zdobywali: Jakub Werner 2,5 oraz Andrzej Kopecki 1,5. Mecz rewanżowy rozegrany zostanie 09.06.2018 o godzinie 17:00 na sali WOSiR Drzonków. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz zdjęcia, szczegółowe wynikI

 

III MIEJSCE W II LIDZE KOBIET!

W Zielonej Górze (WOSiR, 25.03.2018) rozegrano Finał II ligi kobiet drupy dolnośląsko-lubuskiej. Dobrze zaprezentowała się drużyna ZKS-u która zajęła III miesjce. ZKS uległ zdecydowanemu faworytowi do awansu do I ligi, drużynie Zagłębie Lubin 0:10. W meczu o podium ZKS pokonał Wołowię Wołów 7:3. Skład naszej drużyny tworzyły: SOKOŁOWSKA GABRIELA, CHMIELIK MARTA, DOBROWOLSKA JULIA i PAULINA GŁADKA, trener STAMIROWSKI KRZYSZTOF. Gratulujemy!
Zobacz więcej zdjęć...

4 MECZE - 3 ZWYCIĘSTWA DRUGOLIGOWCÓW

Za nami kolejne mecze drużyn ZKS-u w II lidze. W Drzonkowie(20.01.2018) ZKS III pokonał KTS Wolbromek 6:4 i LZS Zaręba 7:3 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Natomiast ZKS IV zwyciężył LZS Zaręba 7:3 i przegrał 4:6 z KTS Wolbromek. Do zakończenia ligi nasze drużyny mają jeszcze do rozegrania 3 mecze.

Czytaj więcej...

ZIMNY PRYSZNIC DRUGOLIGOWCÓW

W Wolbromku (13.01.2018) rozegrano 13 kolejkę II ligi mężczyzn. Obie drużyny ZKS-u doznały niespodziewanych porażek. ZKS III uległ miejscowemu KTS 2-8, natomiast ZKS IV 3:7. Miejmy nadzieję, że to tylko przysłowiowy "wypadek przy pracy" i że w kolejnych spotkaniach nasi zawodnicy pokażą się z lepszej strony.

II liga kobiet: Awans Gorzovii i ZKS-u

zks-drzonkow-50x50Zwycięstwem zawodniczek Gorzovii Gorzów zakończył się turniej eliminacyjny II ligi. Na drugim miejscu podium stanęły tenisistki ZKS-u Zielona Gora-Drzonków. Obie ekipy uzyskały promocje do dalszych rozgrywek strefowych.

Czytaj więcej...

Cenne zwycięstwo ZKS - u w II lidze

Drużyna ZKS IV pokonała AKTS Strzegom 7:3. Dzięki tej wygranej nasz zespół zapewnił sobie II miejsce w tabeli po pierwszej rundzie rozgrywek. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

KOMPLET ZWYCIĘSTW DRUŻYN 2 I 4 LIGI

Udany weekend ligowy(02.12.2017) drużyn ZKS-u na szczeblu 2 i 4 ligi. ZKS III zwyciężył wicelidera II ligi KTS Wolbromek 8:2 (Jakub Werner, Piotr Chłodnicki po 2,5pkt., Andrzej Kopecki, Damian Korczak, Jakub Krzywniak po 1,0pkt.).

Czytaj więcej...

3 mecze, 3 zwycięstwa

W dniach 11-12.11.2017 ZKS III i ZKS IV rozegrały kolejne mecze II ligi mężczyzn. W sobotę ZKS IV pokonał na wyjeździe AZS UZ Zielona Góra 6:4 (P.Sroczyński, F.Krzywniak po 2,5pkt., Patryk Dziuba 1pkt.). Kolejnego dnia nasze drużyny wybrały się do Wołowa, gdzie rozegrały mecze z miejscowym MKS Wolowia Wołów.

Czytaj więcej...

Podkategorie