4 MECZE - 3 ZWYCIĘSTWA DRUGOLIGOWCÓW

Za nami kolejne mecze drużyn ZKS-u w II lidze. W Drzonkowie(20.01.2018) ZKS III pokonał KTS Wolbromek 6:4 i LZS Zaręba 7:3 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Natomiast ZKS IV zwyciężył LZS Zaręba 7:3 i przegrał 4:6 z KTS Wolbromek. Do zakończenia ligi nasze drużyny mają jeszcze do rozegrania 3 mecze.

Czytaj więcej...

ZIMNY PRYSZNIC DRUGOLIGOWCÓW

W Wolbromku (13.01.2018) rozegrano 13 kolejkę II ligi mężczyzn. Obie drużyny ZKS-u doznały niespodziewanych porażek. ZKS III uległ miejscowemu KTS 2-8, natomiast ZKS IV 3:7. Miejmy nadzieję, że to tylko przysłowiowy "wypadek przy pracy" i że w kolejnych spotkaniach nasi zawodnicy pokażą się z lepszej strony.

II liga kobiet: Awans Gorzovii i ZKS-u

zks-drzonkow-50x50Zwycięstwem zawodniczek Gorzovii Gorzów zakończył się turniej eliminacyjny II ligi. Na drugim miejscu podium stanęły tenisistki ZKS-u Zielona Gora-Drzonków. Obie ekipy uzyskały promocje do dalszych rozgrywek strefowych.

Czytaj więcej...

Cenne zwycięstwo ZKS - u w II lidze

Drużyna ZKS IV pokonała AKTS Strzegom 7:3. Dzięki tej wygranej nasz zespół zapewnił sobie II miejsce w tabeli po pierwszej rundzie rozgrywek. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

KOMPLET ZWYCIĘSTW DRUŻYN 2 I 4 LIGI

Udany weekend ligowy(02.12.2017) drużyn ZKS-u na szczeblu 2 i 4 ligi. ZKS III zwyciężył wicelidera II ligi KTS Wolbromek 8:2 (Jakub Werner, Piotr Chłodnicki po 2,5pkt., Andrzej Kopecki, Damian Korczak, Jakub Krzywniak po 1,0pkt.).

Czytaj więcej...

3 mecze, 3 zwycięstwa

W dniach 11-12.11.2017 ZKS III i ZKS IV rozegrały kolejne mecze II ligi mężczyzn. W sobotę ZKS IV pokonał na wyjeździe AZS UZ Zielona Góra 6:4 (P.Sroczyński, F.Krzywniak po 2,5pkt., Patryk Dziuba 1pkt.). Kolejnego dnia nasze drużyny wybrały się do Wołowa, gdzie rozegrały mecze z miejscowym MKS Wolowia Wołów.

Czytaj więcej...

Intensywny weekend drugoligowców

Po zwycięstwie w Jeleniej Górze (26.10.2017) nasze drużyny rozegrały 5 kolejnych spotkań II ligi mężczyzn. ZKS III zwyciężył na wyjeździe (28.10.).

Czytaj więcej...

Zwycięstwo w Jeleniej Górze

W zaległym meczu II ligi mężczyzn ZKS IV zwyciężył na wyjeździe KTS Jelenia Góra 8:2. Komplet punktów po 2,5 zdobyli Krzysztof Stamirowski i Patryk Dziuba, po 1,5 pkt. zdobyli Mateusz Zalewski i Paweł Sroczyński. Po tej wygranej ZKS awansował na siódme miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Drużyna II ligi kobiet zakończyła sezon na III miejscu

Drużyna ZKS-u w składzie: MArta Chmielik, Paulina Gładka, Gabriela Sokołowska i Julia Dobrowolska zyciężyły w miniony weekend (19.03.2017) drużynę GKS Gorzovia Gorzów w dwumeczu 6:4 i 5:5 Dzięki tej wygranej zajęły w sezonie 2016/2017 III miejsce w dolnośląsko-lubuskiej II lidze kobiet. Gratulujemy.

Lubuska II liga kobiet (wyniki)

W Kostrzynie(21.01.2017) rozegrano Finał Wojewódzki rozgrywek II ligi kobiet. Nasza drużyna w składzie: GŁĄDKA PAULINA, SOKOŁOWSKA PAULINA, DOBROWOLSKA JULIA I MARTA CHMIELIK zajęła II miejsce i uzyskała awans do etapu międzywojewódzkiego. Gratulujemy! W załączniku wyniki poszczególnych spotkań oraz protokoły meczowe.

Drugoligowcy zakończyli sezon ligowy!

zks-drzonkow-50x50II liga zakończyła rozgrywki, nasza drużyna zajęła VII miejsce, co na najmłodszy skład w lidze uznać należy za bardzo dobry wynik.

Czytaj więcej...