I LIGA: ZKS lepszy od Polonii Bytom

W sobotę (10.03.) nasza drużyna zrewanżowała się bytomianom i zwyciężyła w stosunku 7:3. Punkty: Nalepa Kamil, Wachowiak Łukasz po 2,5, Jankowski Jakub 1,5 Szymon Najder 0,5. Gratulujemy!
Szczegółowe wyniki...
Więcej zdjęć...

I LIGA: ZKS NA TARCZY!

Wyprawa do Zduńskiej Woli okazałą się nieudana. Nasza drużyna niespodziewanie przegrała 4:6. Szkoda, gdyż remis był na wyciągnięcie ręki, zabrakło trochę szczęścia w końcówkach decydujących setów.

Czytaj więcej...

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO PIERWSZOLIGOWCÓW!

UKTS Orzesze - ZKS Drzonków 2:8. Kolejny udany wyjazd drużyny I ligi. Nasza młodzież wsparta grającym trenerem Krzysztofem Stamirowskim pewnie pokonała na wyjeździe(04.02.2018) outsidera pierwszej ligi .Dzięki temu zwycięstwu ZKS z 9 punktami przesunął się na VII miejsce w tabeli.

Orzesze ZKS

Czytaj więcej...

REMIS Z LIDEREM

Drużyna ZKS-u wybrała się na kolejny mecz w I lidze do lidera rozgrywek PWSZ Zamość. Wyprawa się udała, gdyż nasz zespół zremisował z faworytem ligi 5:5. Punkty zdobyli: Kamil Nalepa 2,5 Łukasz Wachowiak 1,5 Jakub Jankowski 1.

Czytaj więcej...

CENNE ZWYCIĘSTWO PIERWSZOLIGOWCÓW

Bardzo dobrze rozpoczęli  II rundę rozgrywek I ligi zawodnicy ZKS Drzonków. Przed własną publicznością pokonali wicelidera BISTS Bielsko-Biała 7:3. Na sukces w tym meczu zapracowali wszyscy zawodnicy drużyny.

Czytaj więcej...

WAŻNE TRYUMF PIERWSZOLIGOWCÓW

W Drzonkowie (18.11.2017) drużyna ZKS-u zwyciężyła Sokół Orzesze 8:2. Było to pierwsza wygrana naszej drużyny w tym sezonie. Z czterema punktami nasz zespół plasuje się na IX-tym miejscu w tabeli. Liczymy, że w rundzie rewanżowej nasza młodzież będzie skuteczniejsza. Punkty zdobyli: Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak po 2,5 oraz Krzysztof Stamirowaki, Jakub Jankowski i Szymon Najder po 1pkt.

Czytaj więcej...

Grali pierwszoligowcy

W sobotę 16 września drugi zespół ZKS biorący udział w rozgrywkach I ligi grupy południowej rozegrał wyjazdowe spotkanie z LKS Odra Miękinia.

Czytaj więcej...

Pewne wygrane ekip ZKS-u

W sobotę (11.03.2017) na zapleczu superligi rezerwy ZKS Palmiarnia pewnie pokonały TTS Polonia Bytom 9:1. Dzięki temu zwycięstwu pierwszoligowcy zapewnili sobie utrzymanie na przyszły sezon. Pewne zwycięstwo 9:1 odnieśli również drugoligowcy, którzy awansem (08.03.2017) rozegrali mecz w środę z LZS Zaręba i również zapewnili sobie byt w rozgrywkach II ligi na sezon 2017/2018.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo i remis ZKS-u Mazel!

Udana kolejka (07.01.2017) zespołów I i II ligi ZKS-u. Pierwszoligowcy zanotowali cenny remis, natomiast zawodnicy drugoligowi odnieśli zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Zmienne szczęście ekip ZKS-u

zks-drzonkow-50x50W sobotę (22.10.2016) rozegrano mecze I, III i IV ligi. Niestety tylko dwóm ekipom ZKS-u udało się odnieść zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo pierwszoligowców na początek!

Brawo dla drużyny rezerw ZKS-u! Na inaugurację ligi zwyciężyli jednego z faworytów rozgrywek drużynę z Oleśna 6:4!

Czytaj więcej...