DWA ZWYCIĘSTWA ZKS PALMIARNII!

1 ligaW rozgrywkach I ligi grupy północnej ZKS Palmiarnia zwyciężyła w Ostródzie obie drużyny gospodarzy. W sobotę(28.09.) 7:3 (szczegółowe wyniki: https://www.pzts.pl/rozgrywki-ligowe/mecz/3584/) oraz w niedziele dotychczasowego lidera 9:1.

 

Czytaj więcej...

PORAŻKA W OLEŚNIE!

IMG 1152W meczu I Ligi południowej drugi zespół ZKS - u przegrał na wyjeździe z drużyną Villa Verde Olesno 2-8. Punkty dla naszej drużyny zdobyli Piotr Chlodnicki i Mateusz Zalewski . „Drużyna z Olesna zawiesiła nam wysoko poprzeczkę, ale jak wiadomo na tym szczeblu rozgrywek nie ma słabych drużyn . Myślę, że z meczu na mecz nasi chłopcy będą sobie coraz lepiej radzili” - powiedział po meczu trener Andrzej Kopecki.

Czytaj więcej...

REMIS W ZIELONEJ GÓRZE!

W rewanżowym meczu barażowym o awans do I ligi mężczyzn po świetnym widowisku ZKS NORDIS zremisował z KTS Gliwice 5:5. Niestety w dwumeczu to drużyna z Gliwic okazała się lepsza (pierwszy mecz 6:4) i zarazem awansowała do I ligi.

unnamed 2

Czytaj więcej...

ZWYCIĘSTWO NA ZAKOŃCZENIE!

W ostatnim spotkaniu I ligi sezonu 2018/2019 ZKS PKM Zachód zwyciężył GMKS Strzelec Frysztak 6:4. Wysoką formę z ostatniego czasu potwierdził PIOTR CHŁODNICKI, który zdobył komplet punktów(2,0) pewnie pokonując wyżej notowanych zawodników gości.

20190511 155746

Czytaj więcej...

CENNY REMIS PIERWSZOLIGOWCÓW! ZKS PKM ZACHÓD - IKTS BROŃ RADOM 5:5!

W Zielonej Górze(23.02.2019) rozegrano 16 kolejkę I ligi mężczyzn. Na zapleczu, nasza drużyna plasuje się na siódmym miejscu. Dzięki wczorajszymi remisowi i zdobyciu jednego punktu do ligowej tabeli ZKS jest bliski pewnego utrzymania w lidze. Mecz był bardzo wyrównany j wynik wydaje die sprawiedliwy. Szkoda trochę przegranych po 2:3 pojedynków Patryka Dziuby, który był bardzo blisko odniesienia zwycięstwa w meczu z Pawle Glegołą. Ozdobą meczu był pojedynek Kamila Nalepy z byłym Indywidualnym Mistrzem  Polski, reprezentantem kraju Marcinem Kusiński.

IMG-6784

Czytaj więcej...

REZERWY ZKS-U ZWYCIĘŻAJĄ!

W XV kolejce I ligi mężczyzn ZKS PKM Zachód zwyciężył Viret CMC Zawiercie 7:3. Dzięki tej wygranej nasza drużyna jest coraz bliżej zapewnienia bytu w tej klasie rozgrywek.

Czytaj więcej...

PORAŻKA PIERWSZOLIGOWCÓW, DERBY DLA NORDISU, DOMINACJA W III I IV LIDZE!

zks-drzonkow-50x50W sobotę(09.02.2019) rozegrano kolejne mecze ligowe. Pierwszoligowcy mimo dobrej postawy ulegli na wyjeździe w Zamościu 7:3. W meczu na szczycie II ligi ZKS Korner przegrał 4:6 z ZKS Nordis i drużyny zamieniły się fotelem lidera. Trzecioligowcy ZKS Croford zwyciężyli 10:1 Jedność Podmokle. Drużyna ZKS BMP Logistic pokonała Fiber Nowogród Bobrzański 10:1. Kacper Buda zwyciężył w IV Rzucie Klasy A, w finale pokonał brata Maksymiliana Budę.

Czytaj więcej...

ZWYCIĘSTWA DRUGOLIGOWCÓW, PORAŻKA PIERWSZOLIGOWCÓW!

Znakomicie spisują się w rozgrywkach II ligi dolnośląsko-lubuskiej drużyny ZKS-u. Lider rozgrywek ZKS KORNER zwyciężył na wyjeździe AZS UZ Zielona Góra 6:4, wicelider ZKS NORDIS pokonał na wyjeździe LZS Raszówka, również 6:4 i pozostaje na drugim miejscu w tabeli.

20190112 181238

Czytaj więcej...

ZWYCIĘSTWO ZKS PKM ZACHÓD!

W 6 kolejce I ligi mężczyzn grupy południowej nasza drużyna zwyciężyła 6:4 IKS Start Zduńska Wola. Cenne dwa punkty do tabeli pozwalają spokojnie patrzeć w przyszłość. Bardzo dobrze spisał się Kamil Nalepa, który zdobył komplet 2,5 pkt. Po 1,5 punkta dołożyli Jakub Jankowski i Łukasz Wachowiak. O,5 pkt. zdobył Szymon Najder. Więcej zdjęć... Gratulujemy!

IMG-5214

Czytaj więcej...

Pierwsza liga obroniona!

Drugi mecz i drugie zwycięstwo nad Dekorglasem Działdowo w barażach o utrzymanie w I lidze. Tym razem pokonaliśmy przeciwników 6:4. Punkty zdobyli: Jakub Jankowski 2,0, Łukasz Wachowiak i Kamil Nalepa po 1,5, Szymon Najder 1.

Zdjęcia z meczu...

WAŻNA WYGRANA W DZIAŁDOWIE W PIERWSZYM MECZU BARAŻOWYM O O UTRZYMANIE W I LIDZE!

zks-drzonkow-50x50W pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w I lidze Zks Drzonków pokonał Dekorglass Działdowo 7:3. Punkty zdobyli: Jakub Jankowski 2,5, Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak po 1,5, Krzysztof Stamirowski 1, Szymon Najder 0,5. Mecz rewanżowy odbędzie się 6 czerwca 2018, w hali sportowej WOSiR w Drzonkowie o godz.18.00. Zapraszamy.

Zobacz zdjęcia...

Podkategorie