PORAŻKA PIERWSZOLIGOWCÓW, DERBY DLA NORDISU, DOMINACJA W III I IV LIDZE!

zks-drzonkow-50x50W sobotę(09.02.2019) rozegrano kolejne mecze ligowe. Pierwszoligowcy mimo dobrej postawy ulegli na wyjeździe w Zamościu 7:3. W meczu na szczycie II ligi ZKS Korner przegrał 4:6 z ZKS Nordis i drużyny zamieniły się fotelem lidera. Trzecioligowcy ZKS Croford zwyciężyli 10:1 Jedność Podmokle. Drużyna ZKS BMP Logistic pokonała Fiber Nowogród Bobrzański 10:1. Kacper Buda zwyciężył w IV Rzucie Klasy A, w finale pokonał brata Maksymiliana Budę.

Czytaj więcej...

ZWYCIĘSTWA DRUGOLIGOWCÓW, PORAŻKA PIERWSZOLIGOWCÓW!

Znakomicie spisują się w rozgrywkach II ligi dolnośląsko-lubuskiej drużyny ZKS-u. Lider rozgrywek ZKS KORNER zwyciężył na wyjeździe AZS UZ Zielona Góra 6:4, wicelider ZKS NORDIS pokonał na wyjeździe LZS Raszówka, również 6:4 i pozostaje na drugim miejscu w tabeli.

20190112 181238

Czytaj więcej...

ZWYCIĘSTWO ZKS PKM ZACHÓD!

W 6 kolejce I ligi mężczyzn grupy południowej nasza drużyna zwyciężyła 6:4 IKS Start Zduńska Wola. Cenne dwa punkty do tabeli pozwalają spokojnie patrzeć w przyszłość. Bardzo dobrze spisał się Kamil Nalepa, który zdobył komplet 2,5 pkt. Po 1,5 punkta dołożyli Jakub Jankowski i Łukasz Wachowiak. O,5 pkt. zdobył Szymon Najder. Więcej zdjęć... Gratulujemy!

IMG-5214

Czytaj więcej...

Pierwsza liga obroniona!

Drugi mecz i drugie zwycięstwo nad Dekorglasem Działdowo w barażach o utrzymanie w I lidze. Tym razem pokonaliśmy przeciwników 6:4. Punkty zdobyli: Jakub Jankowski 2,0, Łukasz Wachowiak i Kamil Nalepa po 1,5, Szymon Najder 1.

Zdjęcia z meczu...

WAŻNA WYGRANA W DZIAŁDOWIE W PIERWSZYM MECZU BARAŻOWYM O O UTRZYMANIE W I LIDZE!

zks-drzonkow-50x50W pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w I lidze Zks Drzonków pokonał Dekorglass Działdowo 7:3. Punkty zdobyli: Jakub Jankowski 2,5, Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak po 1,5, Krzysztof Stamirowski 1, Szymon Najder 0,5. Mecz rewanżowy odbędzie się 6 czerwca 2018, w hali sportowej WOSiR w Drzonkowie o godz.18.00. Zapraszamy.

Zobacz zdjęcia...

I LIGA: ZKS lepszy od Polonii Bytom

W sobotę (10.03.) nasza drużyna zrewanżowała się bytomianom i zwyciężyła w stosunku 7:3. Punkty: Nalepa Kamil, Wachowiak Łukasz po 2,5, Jankowski Jakub 1,5 Szymon Najder 0,5. Gratulujemy!
Szczegółowe wyniki...
Więcej zdjęć...

I LIGA: ZKS NA TARCZY!

Wyprawa do Zduńskiej Woli okazałą się nieudana. Nasza drużyna niespodziewanie przegrała 4:6. Szkoda, gdyż remis był na wyciągnięcie ręki, zabrakło trochę szczęścia w końcówkach decydujących setów.

Czytaj więcej...

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO PIERWSZOLIGOWCÓW!

UKTS Orzesze - ZKS Drzonków 2:8. Kolejny udany wyjazd drużyny I ligi. Nasza młodzież wsparta grającym trenerem Krzysztofem Stamirowskim pewnie pokonała na wyjeździe(04.02.2018) outsidera pierwszej ligi .Dzięki temu zwycięstwu ZKS z 9 punktami przesunął się na VII miejsce w tabeli.

Orzesze ZKS

Czytaj więcej...

REMIS Z LIDEREM

Drużyna ZKS-u wybrała się na kolejny mecz w I lidze do lidera rozgrywek PWSZ Zamość. Wyprawa się udała, gdyż nasz zespół zremisował z faworytem ligi 5:5. Punkty zdobyli: Kamil Nalepa 2,5 Łukasz Wachowiak 1,5 Jakub Jankowski 1.

Czytaj więcej...

CENNE ZWYCIĘSTWO PIERWSZOLIGOWCÓW

Bardzo dobrze rozpoczęli  II rundę rozgrywek I ligi zawodnicy ZKS Drzonków. Przed własną publicznością pokonali wicelidera BISTS Bielsko-Biała 7:3. Na sukces w tym meczu zapracowali wszyscy zawodnicy drużyny.

Czytaj więcej...

WAŻNE TRYUMF PIERWSZOLIGOWCÓW

W Drzonkowie (18.11.2017) drużyna ZKS-u zwyciężyła Sokół Orzesze 8:2. Było to pierwsza wygrana naszej drużyny w tym sezonie. Z czterema punktami nasz zespół plasuje się na IX-tym miejscu w tabeli. Liczymy, że w rundzie rewanżowej nasza młodzież będzie skuteczniejsza. Punkty zdobyli: Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak po 2,5 oraz Krzysztof Stamirowaki, Jakub Jankowski i Szymon Najder po 1pkt.

Czytaj więcej...

Podkategorie