CENNE ZWYCIĘSTWO PIERWSZOLIGOWCÓW

Bardzo dobrze rozpoczęli  II rundę rozgrywek I ligi zawodnicy ZKS Drzonków. Przed własną publicznością pokonali wicelidera BISTS Bielsko-Biała 7:3. Na sukces w tym meczu zapracowali wszyscy zawodnicy drużyny.

Czytaj więcej...

WAŻNE TRYUMF PIERWSZOLIGOWCÓW

W Drzonkowie (18.11.2017) drużyna ZKS-u zwyciężyła Sokół Orzesze 8:2. Było to pierwsza wygrana naszej drużyny w tym sezonie. Z czterema punktami nasz zespół plasuje się na IX-tym miejscu w tabeli. Liczymy, że w rundzie rewanżowej nasza młodzież będzie skuteczniejsza. Punkty zdobyli: Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak po 2,5 oraz Krzysztof Stamirowaki, Jakub Jankowski i Szymon Najder po 1pkt.

Czytaj więcej...

Grali pierwszoligowcy

W sobotę 16 września drugi zespół ZKS biorący udział w rozgrywkach I ligi grupy południowej rozegrał wyjazdowe spotkanie z LKS Odra Miękinia.

Czytaj więcej...

Pewne wygrane ekip ZKS-u

W sobotę (11.03.2017) na zapleczu superligi rezerwy ZKS Palmiarnia pewnie pokonały TTS Polonia Bytom 9:1. Dzięki temu zwycięstwu pierwszoligowcy zapewnili sobie utrzymanie na przyszły sezon. Pewne zwycięstwo 9:1 odnieśli również drugoligowcy, którzy awansem (08.03.2017) rozegrali mecz w środę z LZS Zaręba i również zapewnili sobie byt w rozgrywkach II ligi na sezon 2017/2018.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo i remis ZKS-u Mazel!

Udana kolejka (07.01.2017) zespołów I i II ligi ZKS-u. Pierwszoligowcy zanotowali cenny remis, natomiast zawodnicy drugoligowi odnieśli zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Zmienne szczęście ekip ZKS-u

zks-drzonkow-50x50W sobotę (22.10.2016) rozegrano mecze I, III i IV ligi. Niestety tylko dwóm ekipom ZKS-u udało się odnieść zwycięstwo.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo pierwszoligowców na początek!

Brawo dla drużyny rezerw ZKS-u! Na inaugurację ligi zwyciężyli jednego z faworytów rozgrywek drużynę z Oleśna 6:4!

Czytaj więcej...

Ważne zwycięstwo pierwszoligowców!

Bardzo ważne spotkanie rozegrali w sobotę (06.02.) pierwszoligowcy. ZKS Mazel zwyciężył KS Viret CMC Zawiercie 8:2 i tym samym przdłużył swoje szanse na pozostanie na przyszły sezon na zapleczu Superligi Tenisa Stolowego. Komplet punktów po 2,5 zdobyli Jakub Werner i Łukasz Wachowiak oraz po 1,5 Grzegorz Felkel i Kamil Nalepa. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Minimalna porażka i remis!

zks-drzonkow-50x50W I lidze mężczyzn ZKS Mazel uległ z liderem Pogoń Siedlce 4:6. Nasza drużyna zaczęła rewelacyjnie mecz, po pierwszej serii gier objęli prowadzenie 3:1.

Czytaj więcej...

Pierwszoligowcy na tarczy!

zks-drzonkow-50x50Nie udał się naszym pierwszoligowcom wyjazd do Olesna i Wrocławia. W zaległym meczu w Oleśnie(13.11.2015) nasza drużyna po walce przegrała 7:3 z liderem rozgrywek Villa Verde. Po jednym punkcie zdobyli Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak i Grzegorz Felkel.

Czytaj więcej...

Cenny remis pierwszoligowców! (zdjęcia)

zks-drzonkow-50x50Miłą niespodziankę sprawili nam pierwszoligowcy. W meczu piątej kolejki z IKTS Broń Radom wywalczyli cenny remis. Na sukces zapracowała cała drużyna, wszyscy zawodnicy wygrali po jednym singlu oraz debel Felkel/Wachowiak. Gratulujemy.

Czytaj więcej...