BMP LOGISTIC MISTRZEM ALTS 2018

W Drzonkowie (19.05.2018) rozegrano 10-ty (ostatni w sezonie) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 27 zawodników. Po raz kolejny bezapelacyjnie najlepszy był TOMASZ JACKOWSKI (Start Z.Góra), który zwyciężył w finale Krzysztofa Stocika (BMP Logistic). III miejsce zajął Andrzej Kopecki (ZKS OLD-BOYS). Drużynowo 10 -ty turneij wygrali ZKS OLD-BOYS 354pkt., II m-ce BMP Logistic 352, III m-ce Start Z.Góra - 316 pkt.

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na X-ty (ostatni) turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2017/2018.

IX Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego (wyniki)

W Zielonej Górze (WOSiR) rozegrano IX Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 25 zawodników, reprezentujących 6 zespołów.

ZWYCIĘSTWO BMP LOGISTIC!

W Zielonej Górze (WOSiR) rozegrano VIII Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło 25 zawodników, reprezentujących 6 zespołów. Zwycięzcą drużynówki został BMP LOGISTIC - 176pkt., II miejsce START ZIELONA GÓRA - 171pkt, III m-ce zajęły PGE ENERGIA ODNAWIALNA oraz WALUŚ TRANS - 146pkt. Indywidualnie dominował(siódme zwycięstwo) TOMASZ JACKOWSKI (START), II miejsce KAMIL SROCZYŃSKI(ZKS OLD-BOYS), III miejsce wywalczył JAROSŁAW KRUPA (PGE). Gratulujemy!
Zobacz zdjęcia z turnieju...

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (ALTS - 24.03.2018.xls)ALTS - 24.03.2018.xls

START ZIELONA GÓRA ZWYCIĘŻA W VII TURNIEJU ALTS

W Drzonkowie (24.02.2018) rozegrano VII Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 21 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra) , II miejsce zajął Krzysztof Stocik (BMP Logistic), III miejsce wywalczył Jarosław Krupa(PGE).

W Drzonkowie (10.02.2018) rozegrano VI Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 24 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Jarosław Krupa(PGE) , III miejsce zajął Krzysztof Stocik (BMP Logistic)

Zespołowo I miejsce z 172 punktami zwyciężył zespół BMP LOGISTIC, II miejsce z 168 punktami przypadło drużynie START Zielona Góra , III miejsce zajął PGE Energia Odnawialna 166 pkt. Gratulujemy!
Załączniki:
Plik
Pobierz plik (ALTS - 13.01.2018.xls)ALTS - 13.01.2018.xls

BMP LOGISTIC WYGRYWA IV TURNIEJ ALTS

W Drzonkowie (02.12.2017) rozegrano IV Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 28 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Kamil Sroczyński (ZKS OLD-BOYS), III miejsce zajął Szułcik Radosław(BMP Logistic).

W Drzonkowie rozegrano III Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 28 zawodników, z których najlepszy okazał się Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), II miejsce wywalczył Radosław Szułcik (BMP Logistic), III miejsce zajął Krzysztof Stocik (BMP Logistic).

W Drzonkowie rozegrano II turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. w którym udział wzięło 26 zawodników, z których najlepszy okazał się Paweł Sroczyński (ZKS Old_Boys), II miejsce zajął - Tomasz Jackowski (Start Z.Góra), III miejsce wywalczył Radosłąw Szułcik (BMP Logistic).

ZKS Drzonków zaprasza na II Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (21.10) w hali sportowej WOSiR w Drzonkowie. Startujemy o godzinie 9:00.