4 MEDALE NA ME OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

IMG 1430Zawodnicy ZKS-u i ZSR Start Zielona Góra, podopieczni Lucjana Błaszczyka zdobyli cztery medale na Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych(Szwecja, 17-22.09.2019) IGOR MISZTAL wywalczył brąz indywidualnie(grupa 10) oraz złoto w drużynie z Patrykiem Chojnowskim(AWF Gdańsk)
PIOTR GRUDZIEŃ zdobył brązowy medal indywidualnie(grupa 8) i brąz w drużynie wraz z MARCINEM SKRZYNECKIM. Wszyscy uzyskali kwalifikację na Igrzyska Paraolimpijskie Tokio 2020. Gratulujemy!

PIKNIK Z ZKS - DZIEŃ DZIECKA - TURNIEJ MŁODZIEŻY

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na "Piknik z ZKS-em!. W programie II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS, zjeżdzalnie/dmuchańce dla najmłodszych, grill, warsztaty tenisa stołowego. Dodatkowo zapraszamy do korzystania z rozmaitych atrakcji Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Hala sportowa WOSiR, 01.06.2019, godz.9.00-13.00.

Szczegóły w załączniku:

Ostatki Superligi

Do zakończenia rundy zasadniczej Lotto Superligi pozostały tylko dwie kolejki. Na górze tabeli prawie wszystko jasne. W play off zagrają drużyny z: Grodziska Maz., Gdańska , Jarosławia i … Wszystko wskazuje że z Działdowa. Bytom ma już tylko matematyczne szanse na awans do najlepszej czwórki. U dołu tabeli sytuacja wygląda podobnie.

ZKS

Czytaj więcej...

Przednami Superliga i 3 GP Polski

Superliga 2018 06 01 2019GPPSeniorow 2019 plakat A3

ZKS Palmiarnia w podsumowaniu 2018

Koniec kalendarzowego roku to czas plebiscytów, rankingów i podsumowań. Tenis stołowy to jedna z wielu dyscyplin, gdzie sezon rozgrywkowy obejmuje dwa lata kalendarzowe. Pierwsza runda rozpoczyna się jesienią i trwa do końca roku, natomaist druga od stycznia do czerwca. My zajmiemy się podsumowaniem pierwszej rundy w wykonaniu drużyn ligowych ZKS i występom indywidualnym zawodników.

Czytaj więcej...

4 ZWYCIĘSTWA I REMIS! (1 grudnia 2018)

zks-drzonkow-50x50W sobotę (01.12.2018) rozegrano kolejne mecze I, II, III i IV ligi.

Nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. Pierwszoligowcy ZKS PKM Zachód zremisowali z liderem tabeli Villa Verde Olesno 5:5: Debiutujący Patryk Dziuba oraz Jakub Jankowski po 1,5, Kamil Nalepa i Łukasz Wachowiak po 1,0pkt. Drugoligowcy ZKS Korner zwyciężył MKS Wolavia Wołów 6:4, ZKS Korner pokonał AZS UZ Zielona Góra 8:2 i obie drużyny praktycznie zapewniły sobie miejsce w czołowej czwórce ligi i będą walczyć o zwycięstwo w lidze i możliwość gry w barażach o I ligę. ZKS Croford w meczu III ligi bez problemu zwyciężył w Babimoście 10:2 i nadal pozostaje liderem rozgrywek.

Czytaj więcej...

4 ZWYCIĘSTWA I REMIS!

Za nami kolejne mecze ligowe. Pierwsze zwycięstwo odnieśli pierwszoligowcy PKM Zachód zwyciężył na wyjeździe KS Viret Zawiercie 6:4. Punkty zdobyli Łukasz Wachowiak i Kamil Nalepa po 2,5pkt. oraz debiutujący Mateusz Zalewski 1pkt. Również w stosunku 6-4  w meczu II ligi drużyna ZKS KORNER pokonała AZS UZ Zielona Góra. Punkty zdobyli Szymon Marciniak i Patryk Dziuba po 2pkt., Kacper Ligowski i Jakub Krzywniak po 1,0pkt. Remis 5:5 padł w meczu ZKS NORDIS - MKS Wolavia Wołów. Punkty zdobyli: Szymon Najder 2,0pkt., Andrzej Kopecki, Piotr Chłodnicki, Krzysztof Stamirowski po 1,0pkt.

I liga

Czytaj więcej...

4 MECZE - 4 ZWYCIĘSTWA!

W miniony weekend rozegrano kolejne mecze ligowe. W II lidze mężczyzn ZKS NORDIS zwyciężył Odrę Głoska Księgienice 9:1. Jankowski Jakub 2,5pkt., Zalewski Mateusz i Krzywniak Filip po 2,0pkt., Andrzej Kopecki 0,5.

Czytaj więcej...

RUSZYŁY ROZGRYWKI LIGOWE - II, III, IV LIGA!

W drugiej lidze ZKS NORDIS pokonał ZKS KORNER 6:4 , a w trzeciej lidze ZKS CROFORD przegrał z ŻSTS Żagań 3:10.

ZKS BMP Logistic w swoim inauguracyjnym pojedynku w meczu czwartej ligi pod wodzą Prezesa Przemysława Jasińskiego pokonuje UKS Prus Żary w wyrównanym pojedynku 10:8.

Czytaj więcej...

Zwycięstwo, remis i porażka rezerw ZKS-u

W Drzonkowie (04.11.2017) rozegrano mecze ligowe. W I lidze ZKS Drzonków uległ IKS Start Zduńska Wola 4:6, punkty dla naszej drużyny zdobyli Łuaksz Wachowiak 2,5 oraz Kamil Nalepa 1,5. W meczu II ligi ZKS IV rozgromił akademików z Wrocławia 10:0 Filip Krzyniak, Kacper Ligowski, Krzysztof Stamirowski i Paweł Sroczyński po 2,5 pkt. W meczu IV ligi ZKS zremisował z Dzisiątką Nowa Sól 9:9, komplet punktów zdobyli Szymon Marciniak i Gabriela Sokołowska (po 4,5).


Galeria zdjęć...

Pewne zwycięstwo ZKS Palmiarnii w Bydgoszczy

W drugiej kolejce Lotto Superligi Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia zwyciężył na wyjeździe Zoleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:0 i wysunął się na pierwsze miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...