ZIELONOGÓRSKI KLUB SPORTOWY NAJLEPSZY W KRAJU!!!

IMG-9222 1W Warszawie (06.07.2019) odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Miło nam poinformować, że nasz klub został najlepszym klubem sezonu 2018/2019., wygrywając punktację Ministerstwa Sportu we współzawodnictwie dzieci i młodzieży oraz zajmując II miejsce we współzawodnictwie PZTS.

Czytaj więcej...

PODSUMOWANIE SEZONU 2018/19 ZKS

Rozpoczęły się wakacje, a to oznacza że sezon rozgrywkowy w tenisie stołowym dobiega do końca. Z dużych imprez pozostały już tylko Mistrzostwa Europy juniorów i kadetów w Ostrawie w dniach 7-16.07.2019 r. Jak w kończącym sezonie wypadli zawodnicy i drużyny ZKS-u?

Czytaj więcej...

ODSŁONIĘCIE STOŁU LUCJANA BŁASZCZYKA W DRZONKOWIE

Dziś (31.05.2019) na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyło się uroczyste odsłonięcie stołu granitowego Lucjana Błaszczyka. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządu województwa lubuskiego, miasta Zielona Góra, stowarzyszeń sportowych, młodzi zawodnicy ZKS-u oraz wielu przybyłych gości.

DSC 4701

Czytaj więcej...

Zaproszenie

unnamed

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W ZIELONEJ GÓRZE!!!

Przed nami prawdziwe tygodniowe święto Tenisa Stołowego. Już w poniedziałek(27.05.) o godz.17.00 rozpocznie się mecz rewanżowy o awans do I ligi mężczyzn ZKS NORDIS - KTS Gliwice(w pierwszym meczu 4:6). W dniach 28-29.05. rozegrane zostaną Szkolne Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych(150 uczestników). W dniach 30-31.05. rozegrane zostaną Szkolne Mistrzostwa Polski Igrzysk Młodzieży Szkolnej(150 uczestników). Również 31.05., o godz.14.00 nastąpi uroczyste odsłonięcie stołu LUCJANA BŁASZCZYKA - zielonogórskiego MISTRZA,- czterokrotnego olimpijczyka, 12-krotnego medalisty Mistrzostw Europy, 11-krotnego indywidualnego Mistrzostw Polski).

Czytaj więcej...

1% OPP NA ZKS!

1 procent ZKS-1

1 procent ZKS-2

ZAWODNICY, KLUB, TRENERZY WYRÓŻNIENI PRZEZ MARSZAŁKA!

W środę(20.02.2019), na sali konferencyjnej WOSiR w Drzonkowie odbyła się uroczystość podsumowania sezonu 2018 oraz wręczenia nagród, stypendiów i wyróżnień dla najlepszych zawodniczek, zawodników, szkoleniowców oraz klubów naszego województwa. Jak co roku gospodarzem gali był Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie.

Czytaj więcej...

TO BYŁ BAL!!!

V Bal Sportowca ZKS Palmiarnia za nami. Oj działo się 1 lutego, w zielonogórskiej Palmiarni ponad 300 osób bawiło się w najlepsze.

DSC 4344

Czytaj więcej...

ZKS GRA Z WOŚP!

Jak co roku sekcja tenisa stołowego uczestniczy w WOŚP organizowanej na obiektach WOSiR w Drzonkowie! Rakietki Lucjana Błaszczyka szybko zostały zlicytowane, młodzież ZKS-u zagrała grę pokazową, zgromadzeni goście mieli możliwość spróbowania swoich sił i umiejętności w konfrontacji z naszymi zawodnikami.

WOŚP

Czytaj więcej...

PRZEKAŻ 1% DLA ZKS-U!

Szanowni Państwo, jak co roku, również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2018 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Przekazując 1% podatku na Lubuską Federację Sportu wspomagasz działalność statutową ZKS-u związaną ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Liczymy na Wasze wsparcie!

1 procent ZKS-11 procent ZKS-2

Wesołych Świąt!

Życzenia ZKS 2019