MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY - ZAPROSZENIE!

zks-drzonkow-50x50Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na XII Finał Wojewódzki Memoriału Andrzeja Grubby w Tenisie Stołowym. W zawodach mogą uczestniczyć reprezentacje Szkół Podstawowych - szczegółowe informacje (warunki uczestnictwa) w komunikacie. Zawody zostaną rozegrane 21 marca 2018 roku, w hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. Rozpoczęcie gier o godz.10.00.

Czytaj więcej...

TRZENERZY I KLUB NAGRODZENI PRZEZ MARSZAŁKA

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie odbyło (07.02.2018) się jak co roku podsumowanie sezonu sportowego województwa lubuskiego. Mamy powody do dumy i zadowolenia.

Czytaj więcej...

TO BYŁ BAL!!!

IV Bal Sportowca ZKS Palmiarnia za nami. Oj działo się 2 lutego, w zielonogórskiej Palmiarni blisko 270 osób bawiło się w najlepsze. Super atmosfera, świetny zespół Astra, pyszne jedzenie, tort, dzik, fanty(50), licytacja (koszulka Rafała Sonika, Jorgena Perssona, rakietka Lucjana Błaszczyka), do dyspozycji stół do gry w tenisa stołowego (z superligi) i można by tak jeszcze długo wymieniać.

Czytaj więcej...

1% PODATKU NA SEKCJĘ TENISA STOŁOWEGO ZKS

ZAPRASZAMY NA IV BAL ZKS-u

Sekcja Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia zaprasza na IV Bal Sportowca ZKS. Impreza odbędzie się 2 lutego 2018 roku w Restauracji Palmiarnia w Zielonej Górze. Wśród gości wiele znanych postaci z środowiska sportu, a przede wszystkim tenisa stołowego. Zaplanowano wiele atrakcji. Uzyskany dochód z imprezy zostanie przekazany na bieżącą działalność sekcji. W ten sposób każdy uczestnik balu staje się sponsorem naszego klubu.

Wesołych Świąt!

Wigilia Klubowa ZKS-u Drzonków

14. grudnia zawodnicy, trenerzy sekcji tenisa stołowego, piecioboju nowoczesnego jeździectwa, działacze oraz osoby wspierające nasz klub spotkali się przy wspólnym stole.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pierwszej rundy ZKS – u

Podsumowanie pierwszej części sezonu 2017/18 zacznę od rozgrywek drużynowych. W tym sezonie ZKS występuje na czterech szczeblach rozgrywkowych: Superlidze, I lidze, II lidze – dwie drużyny i w czwartej lidze.

Czytaj więcej...

ZKS zaprasza na dwa duże turnieje

zks-drzonkow-50x50W październiku odbędą się dwie duże imprezy w tenisie stołowym - Puchar Świata seniorów oraz "Pingpongowy Narodowy". Na oba wydarzenia wyjazdy organizuje Zielonogórski Klub Sportowy.

Czytaj więcej...

NORDIS Super Partnerem ZKS Palmiarnia

W Warszawie (21.09.2017) w hotelu Sound Gardner odbyła się Gala Diamentowa Rakietka, która była podsumowaniem sezonu 2016/2017 Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Gratulujemy wyróżnienia! Dziękujemy za dotychczasową i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Czytaj więcej...

Dialog polsko-niemiecki przy tenisowym stole

Na obiektach WOSiR w Drzonkowie, w dniach 31.07.-05.08.2017 odbył się obóz polsko- niemiecki. 50 uczestników codziennie brało udział w treningach tenisa stołowego, który prowadzili trenerzy ZKS-u Drzonków z Lucjanem Błaszczykiem na czele.

Czytaj więcej...