TO BYŁ BAL!!!

V Bal Sportowca ZKS Palmiarnia za nami. Oj działo się 1 lutego, w zielonogórskiej Palmiarni ponad 300 osób bawiło się w najlepsze.

DSC 4344

Czytaj więcej...

ZKS GRA Z WOŚP!

Jak co roku sekcja tenisa stołowego uczestniczy w WOŚP organizowanej na obiektach WOSiR w Drzonkowie! Rakietki Lucjana Błaszczyka szybko zostały zlicytowane, młodzież ZKS-u zagrała grę pokazową, zgromadzeni goście mieli możliwość spróbowania swoich sił i umiejętności w konfrontacji z naszymi zawodnikami.

WOŚP

Czytaj więcej...

PRZEKAŻ 1% DLA ZKS-U!

Szanowni Państwo, jak co roku, również teraz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2018 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Przekazując 1% podatku na Lubuską Federację Sportu wspomagasz działalność statutową ZKS-u związaną ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Liczymy na Wasze wsparcie!

1 procent ZKS-11 procent ZKS-2

Wesołych Świąt!

Życzenia ZKS 2019

20 MEDALI LUBUSZAN - 10 ZIELONOGÓRZAN NA MP OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH!

Z udziałem 157 zawodników w Zielonej Górze-Drzonkowie, przez dwa dni toczono zmagania mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Łącznie rozegrano 22. konkurencje, a Lubuszanie wywalczyli dwadzieścia krążków (5 złotych, 8 srebrnych i 7 brązowych). Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Igor Misztal (ZSR Start Zielona Góra), zdobywając trzy złote medale w klasie 10 (singiel, debel i mikst).

Czytaj więcej...

ROBERT MAKAROWICZ I FIRMA NORDIS NAGRODZENI!

Miło nam poinformować, że podczas uroczystości otwarcia I Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w Tenisie Stołowym Pan Robert Gwidon Makarowicz otrzymał wyróżnienie/nagrodę od Prezydenta Miasta Zielona Góra Pana Janusza Kubickiego - "DZIAŁACZ SPORTOWY ROKU 2017". Natomiast FIRMA NORDIS CHŁODNIE POLSKIE SP. Z O.O. za wspieranie działalności sportowej w Zielonej Górze otrzymała nagrodę "MECENAS SPORTU". Nagrody wręczyli członek zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego - Pan Sebastian Jagiełowicz oraz Przewodniczący Rady Miasta Zielonej Góry Pan Tomasz Sroczyński. GRATULUJEMY! I liczymy na dalszą owocną współpracę z nagrodzonymi.

Gwidon

Czytaj więcej...

BAL SPORTOWCA ZKS 2018

Już po raz piąty Zielonogórski Klub Sportowy organizuje "BAL SPORTOWCA ZKS".
Z roku na rok liczba uczestników się zwiększa, to najlepiej świadczy o atmosferze i dobrej zabawie podczas balu. Liczymy, że tym razem padnie kolejny rekord frekwencji i przekroczymy liczbę 300 uczestników.

ulotka bal a5-1

Czytaj więcej...

NABÓR - ZAJĘCIA TENISA STOŁOWEGO!

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza wszystkich sympatyków popularnego "pingponga" na zajęcia tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

Trwa nabór na zajęcia tenisa stołowego

Zielonogórski Klub Sportowy zaprasza na zajęcia tenisa stołowego.

nabor-2018

Czytaj więcej...

Szkolenie i egzamin sędziowski

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego oraz Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego we współpracy z Lubuskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie kandydatów na sędziów tenisa stołowego, w zakresie podstawowym oraz dla sędziów pragnących przystąpić do egzaminu na licencję sędziego uprawniającą do prowadzenia zawodów Superligi Mężczyzn, Ekstraklasy Kobiet oraz I ligi kobiet i mężczyzn, które odbędą się w dniu 26 sierpnia 2018 roku (niedziela) w Zielonej Górze - Drzonkowie (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji) przy ul. Olimpijskiej 20, w godzinach 10.00-12.30 (I etap) i 13.30 – 15.00 (II etap).

Czytaj więcej...

ZKS TRZECIM KLUBEM W KRAJU!

W Warszawie (30.06.2018) odbyło się Walne Zwyczajne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...