1% PODATKU NA SEKCJĘ TENISA STOŁOWEGO ZKS

ZAPRASZAMY NA IV BAL ZKS-u

Sekcja Tenisa Stołowego ZKS Palmiarnia zaprasza na IV Bal Sportowca ZKS. Impreza odbędzie się 2 lutego 2018 roku w Restauracji Palmiarnia w Zielonej Górze. Wśród gości wiele znanych postaci z środowiska sportu, a przede wszystkim tenisa stołowego. Zaplanowano wiele atrakcji. Uzyskany dochód z imprezy zostanie przekazany na bieżącą działalność sekcji. W ten sposób każdy uczestnik balu staje się sponsorem naszego klubu.

Wesołych Świąt!

Wigilia Klubowa ZKS-u Drzonków

14. grudnia zawodnicy, trenerzy sekcji tenisa stołowego, piecioboju nowoczesnego jeździectwa, działacze oraz osoby wspierające nasz klub spotkali się przy wspólnym stole.

Czytaj więcej...

Podsumowanie pierwszej rundy ZKS – u

Podsumowanie pierwszej części sezonu 2017/18 zacznę od rozgrywek drużynowych. W tym sezonie ZKS występuje na czterech szczeblach rozgrywkowych: Superlidze, I lidze, II lidze – dwie drużyny i w czwartej lidze.

Czytaj więcej...

ZKS zaprasza na dwa duże turnieje

zks-drzonkow-50x50W październiku odbędą się dwie duże imprezy w tenisie stołowym - Puchar Świata seniorów oraz "Pingpongowy Narodowy". Na oba wydarzenia wyjazdy organizuje Zielonogórski Klub Sportowy.

Czytaj więcej...

NORDIS Super Partnerem ZKS Palmiarnia

W Warszawie (21.09.2017) w hotelu Sound Gardner odbyła się Gala Diamentowa Rakietka, która była podsumowaniem sezonu 2016/2017 Lotto Superligi Tenisa Stołowego. Gratulujemy wyróżnienia! Dziękujemy za dotychczasową i liczymy na dalszą, owocną współpracę.

Czytaj więcej...

Dialog polsko-niemiecki przy tenisowym stole

Na obiektach WOSiR w Drzonkowie, w dniach 31.07.-05.08.2017 odbył się obóz polsko- niemiecki. 50 uczestników codziennie brało udział w treningach tenisa stołowego, który prowadzili trenerzy ZKS-u Drzonków z Lucjanem Błaszczykiem na czele.

Czytaj więcej...

Mini Drzonków Cup 2017 coraz bliżej

zks-drzonkow-50x50Już blisko 200 zawodników zgłosiło się na MINI DRZONKÓW CUP 2017! VI Edycja turnieju już za 2 tygodnie! Zapowiada się rekordowa liczba uczestników. Wśród zgłoszonych kilkunastu reprezentantów kraju, zawodnicy z Niemiec, Luksemburga, Belgii, Ukrainy i Indii!
Szczegółowe informacje o turnieju...

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (plakat_mini_cup_a2_2017_pl.pdf)plakat_mini_cup_a2_2017_pl.pdf

Srebrny i brązowy medal Gimnazjum nr 13 w Zielonej Górze!

W Działdowie (15-17.06.2017) zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

Czytaj więcej...

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZIELONEJ GÓRZE MISTRZEM POLSKI!

W Rawie Mazowieckiej(7-9.06.2017) rozegrano Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych. Drużyna VII LO w Zielonej Górze w składzie KAMIL NALEPA i GRZEGORZ FELKEL pod opieką AGNIESZKI MALEŃCZUK-OLESZAK zdobyła tytuł MISTRZA POLSKI. GRATULUJEMY!!!

Czytaj więcej...